لغو برگزاری کنسرت در خوزستان تا اطلاع ثانوی
سرویس خبر: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: بر اساس مصوبه شورای تامین اهواز تا اطلاع‌ ثانوی برگزاری کنسرت در اهواز لغو شده است.

حجت الاسلام و المسلمین رضا کلاه‌کج در گفتگو با جماران در اهواز تاکید کرد: برگزاری کنسرت‌ در استان خوزستان تا اطلاع‌ ثانوی لغو شده که دلیل آن، مصوبه شورای تامین شهرستان اهواز است.

وی افزود: درباره دلیل این مصوبه که به اداره کل ارشاد ابلاغ شده است، فرمانداری اهواز امکان اطلاع‌رسانی دارد و در این باره اداره کل ارشاد تصمیم‌گیرنده‌ نیست.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان درباره حواشی پیش آمده در برگزاری کنسرت سیروان خسروی در شامگاه چهارشنبه ۲۹تیرماه گفت: با وجود تجمع برخی افراد اما دو سانس این کنسرت برگزار شد و مردم استفاده کرده‌اند.

وی ادامه داد: افرادی که تجمع کردند دلیل خود را مخالفت با نوع پوشش و حجاب اعلام کرده‌اند که با حضور نیروی انتظامی و دستگاه‌های مرتبط مدیریت شد.به گزارش جماران ، شامگاه چهارشنبه ۲۹تیرماه افرادی مقابل محل برگزاری کنسرت خواننده مذکور در سینما هلال اهواز یک تجمع اعتراضی برپا کردند و با پخش مداحی سعی در جلوگیری از برگزاری این کنسرت را داشتند.

یک روز پس از این ماجرا مجموعه سینما هلال اهواز اعلام کرد که کنسرت سهراب پاک‌زاد ،خواننده دیگر پاپ که قرار بود برگزار شود، لغو شده‌ است.

نسخه مناسب چاپ