زمان آغاز لیگ برتر کشتی مشخص شد
رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور جام یادگار امام (ره) بلافاصله پس از رقابت های جهانی صربستان و از اوایل مهرماه آغاز می شود.

حمید یاری رئیس سازمان لیگ با تأئید این خبر گفت: با توجه به اینکه بازی های آسیایی چین به سال آینده موکول شده است، برنامه ما نیز برای آغاز لیگ برتر کشتی در سال جاری به اوایل مهرماه تغییر کرد.

وی تصریح کرد: برای برگزاری باشکوهتر لیگ برتر کشتی، باید هرچه زودتر نسبت به فراهم کردن مقدمات آن اقدام کنیم که مقرر شد ثبت نام تیم ها از ۲۰ مرداد آغاز شود. وی ادامه داد: تیم ها تا ۱۲ شهریور فرصت دارند نسبت به اعلام آمادگی خود به سازمان لیگ فدراسیون کشتی اقدام کنند و مراسم قرعه کشی نیز بلافاصله در ۱۴ شهریور انجام خواهد شد.

رئیس سازمان لیگ فدراسیون کشتی اظهار داشت: در نظر داریم رقابت های لیگ برتر کشتی سال ۱۴۰۱ را پس از مسابقات جهانی صربستان و از ۷ مهرماه آغاز کنیم. یاری در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه کشتی کشور در چند سال گذشته روند صعودی را به خود گرفته است و امیدوارم با پتانسیل بالایی که در بین کشتی گیران موجود است امسال شاهد لیگ بسیار پربارتری نسبت به سال های گذشته باشیم.

نسخه مناسب چاپ