رئال مادرید – سویا ؛ فرداشب در فینال سوپر جام اروپا
 

رئال مادرید – سویا، فرداشب در شهر «کاردیف» کشور ولز، دیدار فینال سوپر جام اروپا را برگزار می کنند. سویا، فصل قبل با شکست بنفیکا، قهرمانی در لیگ اروپا را جشن گرفت و رئال مادرید با برتری مقابل آتلتیکو مادرید، فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد.

«کارلو آنچلوتی»، سرمربی تیم رئال مادرید تاکید کرد که فلسفه این تیم، قهرمانی است و بازیکنان این تیم تلاش خواهند کرد تا قهرمانی خود را در لیگ قهرمانان اروپا، تکرار کنند.

رئال مادرید، فصل گذشته با برتری ۴ – یک مقابل آتلتیکو مادرید، قهرمان لیگ اروپا شد و به انتظار ۱۲ ساله هواداران خود پایان داد.سرمربی رئال مادرید که فرداشب در فینال سوپر جام اسپانیا مقابل سویا به میدان می رود، بسیار امیدوار است که کهکشانی‌ها، از عنوان خود در لیگ قهرمانان اروپا، دفاع کنند.

کارلو آنچلوتی درباره شرایط تیم رئال مادرید در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا، گفت: در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا، هیچ تیمی نتوانسته است که از عنوان قهرمانی خود دفاع کند؛ کار بسیار سختی است و ما این موضوع را می‌دانیم. هدف ما این است، نخستین تیمی باشیم که از قهرمانی خود در لیگ قهرمانان اروپا، دفاع می کند. اعتماد به نفس زیادی داریم. قهرمانی در فصل گذشته، روحیه تیمی ما را بالا برده است و امیدواریم که با قدرت از قهرمانی خود در فصل جدید، دفاع کنیم.

سرمربی رئال مادرید که سه‌شنبه شب، دومین جام اروپایی این تیم را بدست خواهد آورد، درباره تقابل با تیم سویا در فینال سوپر جام اروپا، گفت: سویا، فصل گذشته بسیار عالی بود و اکنون نیز شرایط بسیار خوبی دارد. آنان، اتفاقی قهرمان لیگ اروپا نشدند. سویا، بازیکنان خوبی دارد که همگی، فوتبال را به خوبی بازی می‌کنند. بازی سختی با آنان داریم؛ قطعا نتیجه‌ بازی، نزدیک خواهد بود. دو تیم، برای کسب پیروزی به میدان خواهند رفت. سرمربی ایتالیایی رئال مادرید، درباره انتظار هواداران از او، برای قهرمانی رئال، گفت: فلسفه رئال، کاملا مشخص است. هواداران، همیشه قهرمانی می‌خواهند و این شرایط را به خوبی می‌دانم. همیشه در دیدارهای فینال، باید بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارید. چون در غیر این صورت، شکست می‌خورید. می‌خواهم با رئال، قهرمانی‌های زیادی را بدست آورم و تاریخ باشگاه را گسترش دهم.

نسخه مناسب چاپ