برنامه عزاداری ایام محرم با حضور رهبر معظم انقلاب
 

همزمان با ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و اصحاب با وفای ایشان، مراسم عزاداری در حسینیه امام خمینی(ره) و در حضور رهبر انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.
به علت اوج‌گیری مجدد بیماری کرونا و لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، امسال نیز مطابق دو سال گذشته، مراسم بدون جمعیت و تنها با حضور یک سخنران و مداح برگزار می‌شود.
این مراسم به مدت شش شب از شب هفتم تا شب دوازدهم محرم الحرام (پنجشنبه ۱۳مرداد تا سه‌شنبه ۱۸مرداد) برگزار، و مشروح برنامه‌های سخنرانی و عزاداری هر شب از رسانه ملی پخش خواهد شد.
برنامه عزاداری ها در حرم مطهرامام خمینی (ره)
مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در دهه اول محرم به مدت ۵شب از ۱۳ تا ۱۷مرداد با حضور اعضای بیت حضرت امام(ره)، مسئولین کشوری و لشکری و دوستداران اهل بیت در حرم مطهر امام خمینی برگزار می شود.
به گزارش جماران، مراسم عزاداری در این شب ها که بعد از نماز مغرب و عشا(۲۰:۳۰) برگزار می شود و تا ساعت ۲۳ادامه دارد با حضور عزاداران حسینی و با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین شهاب مرادی و رعایت آخرین
شیوه نامه های بهداشتی ستاد ملی کرونا برگزار خواهد شد.
همچنین مداحان اهل بیت(ع)، احمد زین العابدین، شهروز حبیبی، اسدالله عرب سرخی، سیدعلیرضا حسینی، ابوالفضل مشکینی و امیرحسین محمودیان به مرثیه سرایی خواهند پرداخت.
هر ساله در ایام محرم مراسم عزاداری سالارشهیدان با حضور اعضای بیت حضرت امام، مسئولین کشوری و لشکری و دوستداران اهل بیت(ع) برگزار می شود.

نسخه مناسب چاپ