گواردیولا، هالند را با مسی مقایسه کرد
سرمربی اسپانیایی منچستر سیتی بعد از پیروزی برابر وستهام به ستایش از ارلینگ هالند پرداخت و او را با مسی مقایسه کرد.
به گزارش ایسنا، ارلینگ هالند در نخستین بازی خود با پیراهن منچسترسیتی در رقابت های لیگ برتر انگلیس درخشید و توانست دو گل به ثمر برساند.
هالند به همراه آگوئرو به نخستین بازیکنان در تاریخ منچستر سیتی تبدیل شدند که در نخستین بازی خود در لیگ برتر انگلیس دبل کردند.
نکته جالب درباره این مهاجم نروژی اینکه از عملکرد خود ابراز نارضایتی کرد و براین باور بود که باید گل سوم را هم به ثمر می رساند.
گواردیولا به ستایش از هالند پرداخت و او را با مسی مقایسه کرد. او گفت: من بسیار خوش شانس هستم که با بازیکنان بزرگی مثل مسی کار کرده ام. مسی وقتی دو گل می زد به دنبال سومی بود و وقتی سه گل می زد به دنبال چهارمی و حتی وقتی ۴ گل می زد به دنبال پنجمی. گلزنان بزرگ هیچ وقت راضی نمی شوند و هالند هم چنین بازیکنی است. او پیوسته تشنه گلزنی است و حتی با وجود دبل کردن در نخستین بازی راضی نبود و براین باور بود که باید سومی را می زد.او ادامه داد: هالند استعداد بزرگی دارد و خیلی زود با سبک بازی تیم ما کنار آمده است. به خوبی می دانستم که او به زودی گل می زند و در همین بازی نخست توانایی خود را ثابت کرد. وقتی در برابر لیورپول هالند یک فرصت را از دست داد بسیاری او را خرید ناکام برای ما دانستند اما اکنون او را با رونالدو و آنری مقایسه می کنند.

نسخه مناسب چاپ