‎دستگیری کار چاق کن با دریافت ۱۶ واحد آپارتمان‏‎!
‎گرگان ـ خبرنگار اطلاعات: رئیس کل دادگستری استان گلستان از دستگیری یک کارچاق کن و دریافت ۱۶ واحد آپارتمان به ازای ادعای نفوذ در دادگستری و همدست او در شهرستان گرگان خبر داد‏‎.
‎حیدر آسیابی افزود: در قالب طرح کنترل ورود و خروج افراد به دادگستری‌ها و محوطه‌های بیرونی مجتمع‌های قضایی استان، کارشناسان حفاظت و اطلاعات دادگستری استان به رفت و آمدها و پرسه‌زنی‌های بی‌مورد یک نفر مشکوک شدند و پس از بررسی متوجه شدند این فرد کارچاق کن است و با ادعای نفوذ در دادگستری از افراد پول دریافت می‌کند‎.
‎وی در یک فقره از فعالیت‌های مجرمانه خود ادعا کرده بود با زد و بند و نفوذ در دادگستری می‌تواند نظر کارشناسی و رای قاضی را در پرونده اختلافی مربوط به۶۰ واحد آپارتمان در گرگان به نفع یکی از طرفین پرونده، تغییر دهد که به ازای این ادعا، ۱۶ واحد آپارتمان را به عنوان دست خوش گرفته بود که با رصد اطلاعاتی حفاظت و اطلاعات دادگستری استان هنگام نقل و انتقال صلح نامه این واحدها، دستگیر شد‏‎.
رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: این کارچاق کن و همدست او فعلا بازداشت هستند و تحقیقات درباره این پرونده
ادامه دارد‎.‎آسیابی از مراجعان به مجتمع‌های قضایی استان خواست گلستان فریب مدعیان نفوذ در دستگاه قضایی را نخورند و پرونده‌های خود را ازمسیر قانونی دنبال کنند‏‎.

نسخه مناسب چاپ