اخبار داخلی
بهره‌برداری از طرح نوسازی ورزشگاه شهید وطنی با حضور مخبر و سجادی
آیین بهره‌برداری از طرح بهسازی ورزشگاه شهید وطنی مازندران با حضور معاون اول رئیس جمهوری و وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.
در این مراسم که با حضور تعداد زیادی از هواداران تیم نساجی قائمشهر برگزار شد، ورزشگاه شهید وطنی پس از بهسازی بار دیگر به چرخه خدمت‌رسانی بازگشت.
در این مراسم سید حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان و استاندار مازندران نیز حضور داشتند.
دکتر مخبر و دکتر سجادی پس از انجام آیین بهره‌برداری در میان تماشاگران تیم نساجی حاضر شدند.
باشگاه استقلال: فدراسیون نباید با موضع پایین با مدیران تلویزیون مواجه شوند
باشگاه استقلال با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: فدراسیون فوتبال مقتدرانه به وظایف خود در حمایت از باشگاه‌ها عمل کند نه این که از موضع پایین و منفعلانه با مدیران تلویزیون مواجه شوند.
باشگاه استقلال درباره اتفاقات اخیر و حواشی که بین آن‌ها و صدا و سیما رخ داد، بیانیه‌ای دیروز به این شرح منتشر کرد:
ضمن تقدیر فراوان از هواداران عزیز خود که در نقد عملکرد شبکه سوم سیما و برنامه فوتبال برتر و حمایت از تبلیغات محیطی، همراه و یاور و حامی باشگاه خود بودند، به صورت جدی از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ می‌خواهد که نسبت به اقدام غیرحرفه‌ای این شبکه تلویزیونی، اعتراض و واکنش مناسب نشان دهد.
فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ باید از حقوق استقلال حمایت کنند و اجازه اختلال در روند درآمدزایی باشگاه‌ها را ندهند.
انتظار باشگاه استقلال این است که فدراسیون فوتبال مقتدرانه به وظایف خود در حمایت از باشگاه‌ها عمل کند نه این که از موضع پایین و منفعلانه با مدیران تلویزیون مواجه شوند. برخورد غیرعادلانه و توهین آمیز شبکه سوم نه تنها موجب کوتاه آمدن باشگاه استقلال نخواهد شد که این باشگاه را در استیفای حقوق خود، هواداران و سهامداران راسخ‌تر می‌کند.
فیفا VAR را در فوتبال ایران تایید کرد
با تائید فیفا، آموزش کمک داوری ویدئویی (VAR) در فوتبال ایران به زودی آغاز می‌شود.
بعد از چند سال بحث حضور کمک داور ویدئویی در فوتبال ایران، ظاهراً فدراسیون فوتبال موفق شده است مجوز فیفا را در این ارتباط بگیرد. میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال این خبر را تائید کرد و درباره آخرین وضع استفاده از VAR در فوتبال ایران گفت: بالاخره نامه تائیدیه فیفا آمد و از هفته آینده آموزش داوران را شروع می‌کنیم. وی تاکید کرد: فیفا هم شرکت مدنظرمان را تائید کرده است. البته ماجدی در ادامه تاکید کرد که فدراسیون هفته پیش رو درگیر انتخابات ریاست است و آموزش داوران از هفته بعد از آن آغاز خواهد شد.
ماجدی تاکید کرد برای آموزش داوران ۶ ماه زمان لازم است اما نماینده داخلی قرار است با دو سیستم آموزش را آغاز کند و به همین دلیل می‌توان در سه ماه آموزش را کامل کرد.

نسخه مناسب چاپ