ایستگاه‌های متروی شهرری تا پایان سال آینده عملیاتی می‌شوند
شهرری ـ خبرنگار اطلاعات: شهردار منطقه ۲۰ تهران در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه ری گفت: کمیسیون ماده ۵ شهر تهران با افزایش یک طبقه‌ای در حوزه ساخت و ساز در محله نفرآباد موافقت کرد و با اجرای آن، نوسازی در این بافت فرسوده رقم می‌خورد‎.
‎سیدمحمد ناظم رضوی با اشاره به مطالبه گری مردم در مورد توسعه شهرری،گفت: با حمایت و نگاه موثر شهردار و شورای اسلامی شهر تهران، اتفاقات خوبی برای بودجه رقم خورد و هفته آینده با حضور شهردار تهران در محله نفرآباد، ۹ پروژه شهری اجرایی خواهد شد‎.
‎ناظم رضوی افزود: با مشارکت و همراهی آستان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) زائرسرا و زورخانه به کمک سازمان نوسازی شهر تهران در دستور کار ساخت قرار گرفته است و به منظور کاهش بار ترافیک ۲ پروژه سازمان مهندسی و عمران شهرداری تهران از جمله دوربرگردان غیرهمسطح شهیدآوینی و کنار گذر بزرگراه آزادگان با اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومان اجرا می‌شود‏‎.
‎ناظم رضوی تأکید کرد: با هدف کاهش بار ترافیک اطراف حرم حضرت عبدالعظیم(ع)، احداث پارکینگ طبقاتی شهید بغدادی در خیابان آستانه و پارکینگ دیگری در ضلع غربی حرم در حال ساخت است‏‎.
‎ناظم رضوی پروژه تعریض و بهسازی خیابان فدائیان اسلام و اتصال آن به حرم حضرت عبدالعظیم(ع) را از دیگر پروژه‌های منطقه ۲۰ دانست و اظهار داشت: تا پایان سال ۱۴۰۲ تمامی ایستگاه‌های متروی شهرری تکمیل و عملیاتی می‌شود و یک ایستگاه مترو در مقابل بیمارستان فیروزآبادی با دسترسی به حرم خواهیم داشت‎.

نسخه مناسب چاپ