ضرورت تشکیل دبیرخانه پیگیری پرونده ترور شهید سپهبد سلیمانی
کرمان ـ خبرنگار اطلاعات: رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: در حوزه مسائل مربوط به پیگیری‌های حقوقی و قضایی ترور سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، بخشی از کارها در حوزه‌های بین‌المللی و کشوری در دست پیگیری است و در کرمان هم باید دبیرخانه استانی برای جمع‌آوری مستندات و مدارک حقوقی مربوطه با محوریت بسیج حقوقدانان تشکیل شود‎.
‎حجت‌الاسلام ابراهیم حمیدی در نشست هیات اندیشه ورز بسیج حقوقدانان استان کرمان افزود: آثار ترور سردار سلیمانی و همراهان وی در استان کرمان باید در دبیرخانه استانی پیگیری‌های حقوقی و قضایی و مستندسازی شود‎.
‎وی ادامه داد: سردار سلیمانی جای خالی پدر را برای بسیاری از فرزندان شهدا پرکرده بود و در کنار آن در رسیدگی به خانواده‌های شهدا و کمک به محرومان جامعه نقش بسیار اثرگذاری داشت‎.
‎حجت‌الاسلام حمیدی با اشاره به اینکه هیات‌های اندیشه ورز بسیج حقوقدانان یک ظرفیت بسیار خوب و اتاق فکر هستند، اعلام کرد: باید نگاه ویژه‌ای به هیات‌های اندیشه ورز بسیج حقوقدانان صورت گیرد و از تمامی ظرفیت‌های این اتاق فکر برای حل مشکلات موجود استفاده شود. وی گفت: در هیات اندیشه ورز بسیج حقوقدانان به دنبال کارهای اجرایی نیستیم و هدف اصلی از تشکیل آن‌ها، تدوین راهکارها برای حل مشکلات و پیگیری اجرای آنها از مسیر‌های تعیین شده است‎.

نسخه مناسب چاپ