حمله سایبری به ۳ بندر بزرگ اسرائیل
سرویس خارجی: منابع رسانه‌ای، از حمله سایبری به سه بندر بزرگ رژیم صهیونیستی و خارج از دسترس شدن وب‌سایتهای این بنادر خبر دادند.
کانال «صابرین نیوز» از حمله سایبری گسترده از خاک عراق به وب سایت‌های بنادر «ایلات»، «یافا» و «حیفا» در فلسطین اشغالی خبر داد و نوشت: وب‌سایت‌های بنادر مذکور از دسترس خارج شدند. کانال تلگرامی وابسته به تیم سایبری موسوم به «الطاهره» در عراق نیز این خبر را منتشر کرد اما این تیم سایبری، بیانیه‌ای رسمی درباره برعهده گرفتن این حمله منتشر نکرده است. این در حالی است که مرداد ماه گذشته نیز، روزنامه «یدیعوت آحارانوت» از اقدام گروهی از هکرهای طرفدار فلسطین به نام «تیم اسرارآمیز بنگلادش» در هک کردن وبگاه‌های بندر «ایلات» و بندر «اشدود» خبر داده بود. پیش از آن نیز تیم سایبری عراقی الطاهره، وبسایت‌های سه شرکت رژیم صهیونیستی را از دسترس خارج کرده و در صفحه اول، تصویری از شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و سرود سازمان الحشدالشعبی درباره این شهید بزرگوار را منتشر کرد.
خبر دیگر اینکه یک دستگاه اتوبوس حامل شهرک‌نشینان صهیونیست در نزدیکی نابلس در کرانه باختری هدف تیراندازی قرار گرفت.شهرک‌نشینان اسرائیلی سوار بر یک دستگاه اتوبوس در مسیر حرکت خود در نزدیکی روستای «الفندق» واقع در شرق «قلقیلیه» صداهایی را شنیده و تصور کردند که با سنگ در معرض حمله قرار گرفته‌اند، اما هنگام رسیدن به مقصد، متوجه شدند که اتوبوس آنها هدف تیراندازی قرار گرفته است. سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که تحقیقات در خصوص این حادثه آغاز شده است. از سوی دیگر، نیروهای رژیم اشغالگر برای چهارمین روز متوالی به محاصره شهرک «سلواد» ادامه داده و پس از یورش به این شهرک و محاصره دو منزل، به سمت یک جوان فلسطینی تیراندازی و سپس اقدام به بازداشت وی و دو تن دیگر کردند. همچنین هفت خودروی نظامی اسرائیل به اراضی شهروندان فلسطینی در منطقه “الفخاری” در شرق خان یونس واقع در جنوب نوار غزه یورش بردند.

نسخه مناسب چاپ