اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومانی برای گره‌گشایی از ترافیک جاده قلعه نو ـ دشت ورامین
قرچک ـ خبرنگار اطلاعات: استاندار تهران گفت: دولت سیزدهم اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومانی برای گره گشایی از ترافیک مسیر قلعه نو ـ دشت ورامین در قالب کمربندی در نظر گرفته و قرار است به زودی اجرا شود‎.
‎محسن منصوری در حاشیه افتتاح پروژه‌های شهرستان قرچک اظهارداشت: چند پروژه به طور نمادین در شهرستان قرچک افتتاح شد و پروژه‌های خوبی در حوزه‌های‌های عمرانی، اقتصادی، صنعتی و حوزه‌های شهری آماده سازی کردیم و همچنین برخی از این پروژه‌ها و از جمله پروژه مجتمع پردیس سینمایی از پروژه‌های تراز و فاخری هستند، ضمن آن‌که پردیس سینمایی ۳ سالن سینما و یک فضای تئاتر شهری دارد‎.
‎وی گفت: مجموعه‌های بسیار خوبی تحت عنوان نمایشگاه دائمی و پروژ‌های چند منظوره به عنوان سالن ورزشی و مدیریت بحران آماده و حدود ۲۳۰ میلیارد تومان برای افتتاح پروژها هزینه شده است‎.
‎منصوری تأکید کرد: تصفیه خانه جنوب ری که موفق به تکمیل بخشی از آن شدیم حدود ۹۰ میلیون متر مکعب آب را به دشت ورامین اضافه می‌‌کند و بخشی از آن برای کشاورزی و بخشی هم برای تزریق آب به سفره‌های زیر زمینی استفاده می‌شود. برای این پروژه حدود ۲ هزار میلیارد تومان از سوی دولت هزینه که ۸۰۰ میلیارد تومان آن از ماده ۵۶ تأمین شده است و ۲۰۰ میلیارد تومان به‌طور نقدی دولت کمک می‌کند و ۱۰۰۰ میلیارد تومان هم از محل دیگری تأمین می‌شود‎.
‎منصوری گفت: از دیگر مشکلات شهرستان قرچک می‌توان به ترافیک ورودی قلعه نو اشاره کرد که باعث ترافیک و بروز مشکلاتی برای مردم شده است، خوشبختانه دولت یک اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومانی برای گره گشایی از این مسیر در قالب کمربندی در نظر گرفته و قرار است که به زودی اجرا شود‎.‎

نسخه مناسب چاپ