اخبار خارجی
 

اعتراض به لغو بازی‌های لیگ برتر به خاطر مرگ ملکه
تصمیم اتحادیه فوتبال انگلیس به لغو بازی‌های هفته جاری لیگ برتر جزیره به دلیل مرگ ملکه الیزابت، مورد استقبال همه شهروندان انگلیسی قرار نگرفته است.
اتحادیه هواداران فوتبال انگلیس (FSA) با انتشار بیانیه‌ای مراتب نارضایتی خود نسبت به لغو بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر جزیره به دلیل مرگ ملکه الیزابت را ابراز داشت. در پی مرگ ملکه، تمامی بازی‌های فوتبال در این کشور شامل، لیگ برتر و دسته‌های پایین‌تر به نشانه احترام به خاندان سلطنتی لغو شد. این تصمیم در حالی اتخاذ شد که بسیاری از هواداران برای سفر و اقامت در شهر‌هایی که تیم محبوب‌شان بازی دارد، متحمل هزینه شده بودند. علاوه بر این به تعویق افتادن بازی‌ها، برای بسیاری از باشگاه‌ها با ضرر و زیان مالی همراه خواهد بود. در این میان، اما بازی‌های سایر رشته‌های ورزشی از جمله لیگ راگبی، گلف و کریکت در این هفته برگزار خواهد شد و همین مسئله بیشتر هواداران معترض به لغو هفته هفتم لیگ برتر را ناراحت کرده است.
چلسی به دنبال ستاره منچستر یونایتد
باشگاه چلسی به دنبال جذب مارکوس رشفورد مهاجم منچستر یونایتد است.
نشریه «سان» انگلیس خبر داد باشگاه چلسی آماده امضای قرارداد با مارکوس رشفورد مهاجم منچستر یونایتد است. رشفورد به دلیل عملکرد نه چندان خوبش در فصل گذشته از سوی هواداران منچستر مورد انتقاد قرار گرفت، اما این بازیکن انگلیسی زیرنظر اریگ تن هاگ به مهره ثابت تبدیل شد.
قرارداد رشفورد با منچستر تمدید نشده به همین خاطر چلسی از این فرصت به سود خود استفاده کرده و می‌خواهد تابستان آینده به صورت رایگان ستاره شیاطین سرخ را شکار کند.
چلسی در تابستان گذشته به دنبال جذب مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو بود، ولی در ساعات پایانی نقل و انتقالات بعد از ناکامی از جذب طارمی، اوبامیانگ مهاجم بارسا را جذب کرد.
طبق گزارش رسانه‌های انگلیس طارمی می‌تواند گزینه‌ای برای چلسی در تابستان آینده باشد، اما به نظر می‌رسد این باشگاه لندنی برای جذب مجانی رشفورد در تابستان برنامه ریزی کرده باشد.

نسخه مناسب چاپ