آغاز تغییرات در فدراسیون دوومیدانی
 

مشاور عالی فدراسیون از آغاز تغییرات در این فدراسیون برای آماده سازی بهتر تا بازی‌های آسیایی خبر داد.
به گزارش ایسنا، علی رضایی که در پست دبیری فدراسیون دوومیدانی فعالیت می‌کرد، ‌به تازگی به کار خود پایان داده است و دیگر با فدراسیون همکاری ندارد. خبر پایان کار رضایی در دوومیدانی یک بار دیگر بعد از حواشی بازی‌های کشورهای اسلامی که طی آن به حضور مسئولان در قونیه و عدم همکاری با این فدراسیون انتقاد کرده بود، ‌ به گوش رسید که رضایی آن را تکذیب کرد اما به گفته مشاور عالی فدراسیون دوومیدانی، رضایی دیگر دبیر فدراسیون نیست.
تیمور غیاثی، ‌مشاور عالی فدراسیون دوومیدانی به پایان کار علی رضایی در پست دبیری فدراسیون اشاره و بیان کرد: فدراسیون دوومیدانی با آقای رضایی قطع همکاری کرد. البته چند سالی زحمت کشید و نمی‌شود او را طرد کرد.
او در ادامه افزود: سیستم در حال تغییر است. به خاطر بازی‌های آسیایی تغییراتی در پست دبیری، نایب رئیسی و هیات رئیسه داریم که این کار با خواسته آقای سجادی وزیر ورزش و جوانان و آقای صیامی رئیس فدراسیون انجام می‌شود.
غیاثی با بیان اینکه یک سال بیشتر تا بازی‌های آسیایی فرصت نمانده است، ادامه داد: باید دگرگونی و جابه‌جایی انجام شود. افرادی مثل هادی سپهرزاد، ‌محسن ربانی، حسین غلامی، روستایی فر و بقیه دوستانی که عاشق دوومیدانی هستند و قهرمان بوده‌اند، ‌ بیشتر فعال شوند.

نسخه مناسب چاپ