الزام استفاده از کارگران ایرانی برای برداشت محصول پسته رفسنجان
کرمان ـ‌خبرنگار اطلاعات: رئیس پلیس فتای رفسنجان از شناسایی شبکه کلاهبرداران و بازگرداندن ۱۳ میلیون تومان به مالباختگان این شهر، خبرداد.

ستوان‌یکم علی بازماندگان با اشاره به بالا بودن آمار جرائم سایبری در رفسنجان گفت: تعدادی کلاهبردار با سوءاستفاده از ناآگاهی مردم با وعده‌هایی مانند برنده شدن در جوایز و حربه‌های گوناگون و وعده‌ها فریبنده و دروغ، افراد را به پای عابربانک‌ها می‌کشاندند و حساب آنان را خالی می‌کنند.وی افزود: واریز پول برای استخدام نیرو مورد دیگری از کلاهبرداری این افراد بوده است.

به گفته او با شناسایی این کلاهبرداران بیش از ۱۳ میلیون تومان که از حساب‌های شهروندان به سرقت رفته بود به آنان بازگردانده شده است.

رئیس‌پلیس آگاهی رفسنجان نیز از کشف ۱۰ درصد جرایم خشن و ۷۰ درصد از جرایم خرد در رفسنجان خبر داد و گفت: اعضای یک شبکه سرقت خانه در شهرک یادگار امام، دستگیر شدند و وسایل مسروقه تحویل صاحبان آنها شد.سروان محسن شکوهی با اشاره به فصل برداشت محصول پسته در رفسنجان، اعلام کرد: جلساتی در این‌زمینه در فرمانداری، بخشداری و شوراهای روستایی داشته‌ایم که مالکین را توجیه کنند تا برای برداشت محصول از کارگران ایرانی استفاده کنند و این کارگران حتماً کارت‌شناسایی داشته باشند.

نسخه مناسب چاپ