مراسم بیستمین سال درگذشت سیداحمد فردید برگزار می‌شود
 

مراسم بیستمین سالگرد درگذشت سیداحمد فردید با حضور دکتر محمد رجبی از شاگردان وی و رئیس کتابخانه مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی بنیاد فردید، همزمان با بیستمین سالروز درگذشت این استاد فلسفه، دست‌اندرکاران بنیاد حکمی و فلسفی دکتر فردید و مرکز مطالعات فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران طی نشستی خبری، ضمن تجلیل از مقام حکمی وی، گزارشی از دوره جدید فعالیت‌های آموزشی و همکاری‌های فرهنگی فعلی و آینده خود را اعلام می‌کنند. این جلسه شنبه ۲۵ مردادماه از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در سالن اجتماعات مرکز مطالعات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برپا می‌شود.

در این نشست اعضای هیات علمی بنیاد محمد رجبی رئیس کتابخانه مجلس شورای اسلامی و رضا سلیمان‌حشمت استاد دانشگاه علامه طباطبایی نیز حاضر خواهند بود و از همکاری‌های علمی و آموزشی عضو دیگر شورا، مختار علیزاده معاون پژوهشی فرهنگستان هنر نیز قدردانی و برای وی آرزوی سلامت خواهد شد.

بنیاد حکمی و فلسفی دکتر فردید در خیابان انقلاب، بین تقاطع ولی عصر(عج) و فلسطین، خیابان شهید برادران مظفر شمالی، بن‌بست مهربان، پلاک ۲ واقع است و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره های ۶۶۴۰۳۷۳۰- ۶۶۴۸۸۵۶۶ تماس بگیرند.

نسخه مناسب چاپ