رژه دریایی ۱۴۴۴ شناور مردمی و یگان های شناوری نیروهای مسلح در بندرعباس
سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران از برگزاری رژه دریایی با شرکت ۱۴۴۴ شناور مردمی و یگان های شناوری نیروهای مسلح در بندرعباس خبر داد و گفت : پیشقراول یگان‌های شناوری در رژه دریایی، ناو رزمی موشک انداز شهید سلیمانی است که چندی پیش به یگان رزم نیروی دریایی سپاه الحاق شد.
به گزارش سپاه نیوز، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف از برگزاری رژه یگان های نیروهای مسلح در بندرعباس و سواحل نیلگون خلیج فارس به میزبانی سپاه پاسداران خبر داد و گفت: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره مجاهدت‌ها و رشادت های فرزندان غیور ملت ایران در آن دوران عزت آفرین؛ براساس تدبیر فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) مبنی بر برگزاری رژه ۳۱شهریور نیروهای مسلح در بندرعباس همزمان با تهران که از سال ۱۳۹۵ انجام می پذیرد، این رژه صبح امروز با مسئولیت سپاه پاسداران در بندر عباس برگزار می شود و یگان‌های برگزیده شناوری ،هوایی، پیاده و محمول نیروهای مسلح و بسیج دریایی ، اقتدار و سیادت دریایی ایران در خلیج فارس و تنگه راهبردی هرمز را به نمایش خواهند گذاشت.
وی برگزاری رژه دریایی با شرکت ۱۴۴۴فروند شناور سنگین، نیمه سنگین و سبک در قالب بسیج دریایی و یگان های برگزیده شناوری نیروی دریایی ارتش و سپاه و دریابانی فراجا درمجاورت سواحل خلیج فارس را برنامه محوری آیین رژه یگان های نیروهای مسلح در بندرعباس اعلام و تصریح کرد :پیشقراول یگان‌های شناوری در رژه دریایی، ناو رزمی موشک انداز شهید سلیمانی است که چندی پیش به یگان رزم نیروی دریایی سپاه الحاق شد.
سخنگوی سپاه در ادامه اظهار داشت: همزمان با رژه شناوری، جنگنده‌های تیزپرواز نیروی هوایی ارتش و هوا فضای سپاه به اجرای رژه هوایی می‌پردازند .
سردار شریف تصریح کرد: در آیین رژه ملی نیروهای مسلح در بندرعباس یگان های برگزیده پیاده از مقابل جایگاه رژه می روند ؛ همچنین توانمندی ها و دستاوردهای عرصه دریایی هم در قالب رژه یگان های محمول به نمایش در خواهد آمد.
وی در پایان اعلام کرد: رژه امروز در بندرعباس با حضور فرماندهان عالیرتبه نیروهای مسلح برگزار می شود و محمد باقر قالیباف ریاست مجلس شورای اسلامی سخنران محوری این مراسم خواهد بود.

نسخه مناسب چاپ