درگذشت «مهدی نفر» خبرنگار فعال رسانه های ورزشی کشور
 

مهدی نفر، خبرنگار فعال رسانه‌های ورزشی کشور در حوزه فوتبال در یک سانحه رانندگی درگذشت.

شادروان مهدی نفر، خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ساعات پایانی پریشب (پنجشنبه) بر اثر سانحه رانندگی در اتوبان بابایی تهران، جان خود را از دست داد. محمد سیانکی، گزارشگر تلویزیون نیز همراه آن مرحوم بود که آسیب جدی به وی وارد نشده است.

مرحوم مهدی نفر که از خبرنگاران فعال ورزشی در حوزه فوتبال بود، علاوه بر خبرگزاری فارس به عنوان گزارشگر برنامه ورزش و مردم تلویزیون نیز فعالیت می‌کرد. وی در وزارت ورزش و جوانان نیز فعالیت می‌کرد و عضو تیم فوتبال رسانه ورزش بود. از زنده یاد مهدی نفر، یک فرزند پسر به یادگار مانده است.

پیکر مهدی نفر، خبرنگار متعهد و با اخلاق خبرگزاری فارس، ساعت ۹ صبح امروز از مقابل ورزشگاه شیرودی تهران، تشییع می‌شودودر قطعه نام آوران بهشت زهرا به خاک سپرده خواهد شد.

سرویس ورزشی روزنامه اطلاعات، این ضایعه تاسف انگیز و دردناک را به جامعه بزرگ رسانه‌ای کشور، خصوصا رسانه‌های ورزشی و خانواده آن مرحوم تسلیت می‌گوید.

تسلیت وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون‌ها

وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک، فدراسیون‌های ورزشی کشور و چهره‌های مطرح جامعه ورزش، درگذشت مهدی نفر را تسلیت گفتند.

مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان در پیامی درگذشت مهدی نفر خبرنگار با سابقه ورزشی و از همکاران وزارت ورزش و جوانان را به خانواده آن مرحوم و اصحاب رسانه‌های ورزشی و جامعه ورزش تسلیت گفت.

همچنین فدراسیون‌های فوتبال، والیبال، باشگاه‌های پرسپولیس، استقلال، نفت تهران، راه‌آهن، شرکت بهنام پیشرو کیش، انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران، باشگاه رسانه ورزش و چهره‌های مطرح ورزشی از جمله مهدی تاج، حمید استیلی، علی کریمی، مهدی رحمتی و … با ارسال پیام‌های تسلیت، درگذشت مهدی نفر را تسلیت گفتند.

نسخه مناسب چاپ