مهلت ارسال اثر به شانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان تمدید شد
ستاد برگزاری شانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان از تمدید مهلت ارسال آثار متقاضی به دبیرخانه این رویداد موسیقایی تا روز شانزدهم مهر خبر داد.
به گزارش مهر، با توجه به‌درخواست‌ها و تماس‌های فراوان متقاضیان و طبق روال معمول برای امکان حضور حداکثری شرکت‌کنندگان، دبیرخانه «شانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان»، زمان ارسال آثار به این دوره از جشنواره را تا پایان وقت اداری شنبه ۱۶مهر تمدید کرد.
در توضیحات تکمیلی خبر آمده است: این جشنواره طی ۲مرحله برگزار خواهد شد؛ در مرحلۀ اول باید مجموعه قطعات موسیقی مشخص‌شده برای هر بخش به صورت تصویری ضبط و در موعد مقرر، همراه با مدارک مندرج در فراخوان، به دبیرخانۀ جشنواره ارسال شود. پس از بررسی و ارزیابی آثار ارسالی توسط هیأت‌های داوران، از منتخبان برای شرکت در مرحلۀ نهایی جشنواره دعوت به عمل خواهد آمد.این جشنواره در قالب سه رده سنی «الف» (۱۵تا ۱۸سال)، «ب» (۱۹تا ۲۳سال) و «ج» (۲۴تا ۲۹سال) برگزار می‌شود.علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به متن کامل فراخوان (فایل پی‌دی‌اف) در سایت انجمن موسیقی ایران به آدرس www.nay.ir و سایت جشنواره ملی موسیقی جوان به آدرس www.nfym.ir مراجعه کنند.

نسخه مناسب چاپ