انهدام شبکه تروریستی ۷ نفره در منطقه مرزی خدا آفرین
سرویس خبر: فرمانده مرزبانی انتظامی کشور با بیان این که هر گونه تحرک در آن سوی مرزها را رصد می‌کنیم، افزود: به تازگی یک تیم تروریستی توسط مرزبانان هنگ مرزی خداآفرین منهدم شد‏‎.
‎سردار ‌احمدعلی گودرزی‌ در دیدار از یگان‌های مرزی هنگ خداآفرین ‌با اشاره به توان دفاعی و اطلاعاتی بالای مرزبانان، گفت: تمامی مرزهای کشور زیر رصد اطلاعاتی و عملیاتی مرزبانی قرار دارند‏‎.
‎وی تاکید کرد: با ارتقاء آموزش‌های تخصصی به مرزبانان و استفاده از تجهیزات نوین در کنار ایمان مرزنشینان، امروز امنیت و اقتدار کامل در مرزهای کشور به خصوص در شمال و شمال غرب کشور وجود دارد‏‎.
‎فرمانده مرزبانی فراجا با بیان اینکه با هر گونه تردد غیرقانونی و اقدام مسلحانه در مرزهای کشور به شدت برخورد می‌کنیم و پاسخ ما به متجاوزان سخت و کوبنده خواهد بود، افزود: اخیراً یک تیم تروریستی ۷ نفره به همراه تجهیزات نظامی و مقادیری سلاح و مهمات توسط مرزبانان هنگ مرزی خداآفرین منهدم شد‏‎.
‎گودرزی همچنین به عملیات موفق‌آمیز دیگر مرزبانان در مرزهای استان آذربایجان غربی اشاره کرد و اظهار داشت: مرزبانان مجاهد هنگ مرزی ارومیه با انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی و رصد شبانه روزی معابر مرزی، در شرایط بسیار سخت و نامساعد جوی موفق شدند در منطقه آلوده به اشرار و عناصر ضد انقلاب ۳۰ قبضه سلاح شکاری را از قاچاقچیان کشف و آنها را زمین‌گیر کنند‎.
‎وی ضمن تذکر به کشورهای همسایه با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران، کشوری با ثبات و مقتدر است، افزود: به همسایگان مان توصیه می‌کنیم اجازه ندهند اشرار از خاک آنها علیه کشور ما اقدام کنند‎.
‎وی با اشاره به تحرکات اخیر در پشت مرزهای کشورمان گفت: ما در چند روز اخیر یک تیم تروریستی را که به داخل کشور نفوذ کرده بود، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به کمک نیروهای نظامی و امنیتی شناسایی و به طور کامل منهدم کردیم‏‎.
‎فرمانده مرزبانی انتظامی کشور تأکید کرد: اشراف اطلاعاتی خوبی در مرزهایمان داریم و این اشراف باعث شده است در طول مرزهای ۸ هزار و ۷۵۵ کیلومتری کشور، امنیت و ثبات برقرار باشد‎.‌‎

نسخه مناسب چاپ