اخبار داخلی
شکست نزدیک تیم ملی تنیس‌روی میز ایران در مسابقات قهرمانی جهان
تیم ملی تنیس روی میز ایران دومین بازی خود در مسابقات قهرمانی جهان چین را واگذار کرد.
در دومین روز از مسابقات تنیس روی میز تیمی قهرمانی جهان در چین، تیم ملی مردان ایران دومین بازی خود را انجام داد.
تیم ایران در دومین بازی مرحله گروهی برابر هنگ‌کنگ قرار گرفت که در یک بازی نزدیک در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲شکست خورد. برای ایران نوشاد و نیما عالمیان و امیرحسین هدایی بازی کردند. نیما و نوشاد عالمیان دو پیروزی ایران را به دست آوردند.
تیم ایران در بازی قبل هم با نتیجه ۳ بر صفر مقابل ژاپن شکست خورده بود.

دیاباته و آل‌کثیر چه زمانی به پرسپولیس ملحق می‌شوند؟
وضع دو بازیکن مصدوم در تیم پرسپولیس مشخص شده و یحیی گل‌محمدی سرمربی این تیم برنامه ویژه‌ای برای این دو بازیکن دارد. عیسی آل‌کثیر که چند روزی است در تمرینات پرسپولیس حاضر شده قرار است تا نیم‌فصل در تمرینات حضور پیدا کند و در صورت آمادگی مدنظر کادر فنی با او قرارداد امضاء خواهد شد. همچنین شیخ دیاباته که گفته می‌شد مدت طولانی‌تری دوره نقاهت دارد از هفته آینده به تمرینات گروهی پرسپولیس اضافه می‌شود اما با این شرایط او در بازی با سپاهان هم حضور نخواهد داشت.

بازیکنان تیم ملی فوتسال به آنفلوانزا مبتلا شدند
سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان اعلام کرده که برخی از بازیکنانش مبتلا به آنفلوانزا شده‌اند. تیم ملی فوتسال ایران در حالی باید فردا یکشنبه در سومین دیدار از مرحله گروهی جام ملت‌های فوتسال آسیا ۲۰۲۲ به مصاف لبنان برود که وحید شمسایی سرمربی این تیم ادعایی عجیب داشته است. او مدعی شده که برخی از بازیکنانش به آنفلوانزا مبتلا شده‌اند. این در حالی است که تمام بازیکنان ایران در بازی روز گذشته مقابل چین‌تایپه به میدان رفتند.
شمسایی در اینباره به سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: فلسفه ایران ساده است؛ برد در مسابقات. با این حال، برخی از اعضای تیم ما تحت شرایط جوی هستند و آماده کردن آنها برای بازی با لبنان چالش برانگیز خواهد بود. وی ادامه داد: من ۱۰ سال تجربه بازی در این رقابت‌ها را دارم و هر بازی که انجام می‌دهیم، متفاوت خواهد بود. بنابراین ما باید به گونه‌ای دیگر در برابر لبنان آماده شویم.
سرمربی ایران در پایان گفت: ما تعداد زیادی از هواداران ایران را در ورزشگاه دیدیم و از همه آن‌ها قدردانی می‌کنم که برای دیدن بازی ما وقت گذاشتند. امیدوارم آن‌ها را در بازی بعدی خود ببینیم.
این گفته‌ها از سوی شمسایی در حالی مطرح شده که تیم ملی ایران در صورت صعود به عنوان تیم نخست باید با تیم دوم گروه D در مرحله یک چهارم نهایی دیدار کند. در گروه D تیم ژاپن با شکست برابر عربستان، معادلات را به هم ریخت و حالا ممکن است به عنوان تیم دوم به دور بعدی صعود کند که در این صورت باید شاهد فینال زودهنگام بین ایران و ژاپن باشیم.
ژاپن امروز از ساعت ۱۴:۳۰ به مصاف ویتنام می‌رود و نتیجه آن بازی حریف بعدی ایران را در یک چهارم نهایی مشخص خواهد کرد. ایران هم از ساعت ۲۰:۳۰ به مصاف لبنان می‌رود.

تیم ملی بوکس عراق به ایران می‌آید
تیم ملی بوکس عراق برای برگزاری اردوی مشترک با تیم ملی کشورمان، به تهران سفر خواهد کرد. اردوی مشترک ملی‌پوشان عراق با بوکسورهای ایرانی از ۱۸ مهر در تهران آغاز می‌شود. برهمین اساس تیم ملی عراق با ۱۱ بوکسور به ایران خواهد آمد و تمرینات مشترک خود با تیم ملی کشورمان را به مدت ۱۰ روز پیگیری خواهد کرد.
بوکسورهای ایرانی پیش از این نیز به مدت ۱۰ روز میزبان تیم ملی بوکس هندوستان که از قدرت‌های آسیا محسوب می‌شود، بودند. تیم ملی بوکس کشورمان در سال‌جاری مسابقات قهرمانی آسیا را پیش رو دارد و سال آینده نیز رقابت‌های قهرمانی جهان و بازی‌های آسیایی در دستور کار تیم ملی بوکس ایران قرار دارد. سرمربیگری تیم ملی بوکس کشورمان برعهده علیرضا استکی است.

نسخه مناسب چاپ