اخبار خارجی
 

پورتو آماده فروش طارمی به آرسنال یا چلسی
باشگاه پورتوی پرتغال تصمیم به فروش مهاجم ایرانی‌اش گرفته است.
به گزارش تسنیم، آرسنال و چلسی به عنوان دو باشگاه برجسته لیگ برتر انگلیس می‌توانند در نقل‌وانتقالات زمستانی ۲۰۲۳ برای جذب مهدی طارمی، مهاجم ایرانی پورتو رقابت کنند. بر اساس گزارش روزنامه ابولای پرتغال مهدی طارمی در بهترین فرم خود قرار دارد و در ۱۱ بازی فصل جاری رقابت‌های مختلف تاکنون شش گل برای پورتو زده و هفت پاس گل داده است. هر چند طارمی رویای قهرمانی با پورتو در لیگ برتر پرتغال را دارد اما این باشگاه حاضر است این مهاجم برجسته‌اش را در نقل‌وانتقال‌های زمستانی بفروشد. پورتو زمستان سال گذشته میلادی نیز لوئیس دیاز را به لیورپول فروخت و بر اساس گزارش‌ها آماده انجام کاری مشابه در مورد مهدی طارمی هستند. پرونده این انتقال باز شده، زیرا هر دو باشگاه چلسی و آرسنال مصمم به جذب طارمی هستند.
سایت ترانسفر مارکت ارزش انتقال طارمی را ۱۸ میلیون پوند برآورده کرده و او می‌تواند گزینه مناسبی برای غول‌های لندنی باشد.
حقوق باورنکردنی ارلینگ هالند در سیتی فاش شد
دیلی میل در گزارشی حقوق دریافتی ارلینگ هالند را در منچسترسیتی فاش کرد.
به گزارش ایسنا، ارلینگ هالند به بهترین شکل ممکن خود را با لیگ برتر وفق داده است. مهاجم نروژی تابستان امسال از بوروسیا دورتموند به منچسترسیتی پیوست و درخشش خوبی در این تیم داشته است. این بازیکن نروژی حقوق کلان یک میلیون یورو در هفته می‌گیرد که با این احتساب سالی ۴۵ میلیون یورو از این تیم انگلیسی حقوق می‌گیرد که رقمی بی‌سابقه است.
ورود او به سیتی پس از پرداخت ۶۰ میلیون یورو به دلیل بندی در قراردادش با تیم آلمانی صورت گرفت. گفته می‌شود که او حقوق پایه ای دارد که مطابق با سایر افراد برتر تیم است، اما بندهای پاداش قابل توجهی دارد که این حقوق را به چیزی که در بالا ذکر شد افزایش می دهد.
برای مقایسه کافی است حقوق ستاره دیگر سیتی و لیگ برتر یعنی کوین دی بروین را ببینید که ۳۷۵ هزار پوند در هفته و کریستیانو رونالدو در منچستریونایتد ۴۸۰ هزار پوند در هفته دستمزد می‌گیرند.
این بازیکن نروژی در این فصل ۱۲ بازی برای سیتیزن‌ها در تمامی رقابت‌ها انجام داده که ۱۹ گل به ثمر رسانده و ۳ پاس گل داده است.

نسخه مناسب چاپ