تجلیل از ایثارگران، جانبازان و خانواده‌های شهدای انتظامی در همدان
همدان ـ خبرنگار اطلاعات: به مناسبت هفته فراجا، در مراسم صبحگاه مشترک از ایثارگران، جانبازان و خانواده‌های شهدای انتظامی همدان تجلیل و از تندیس سرباز شهید اروجعلی شکری رونمایی شد .
‎استاندار همدان در مراسم صبحگاه مشترک انتظامی استان همدان اظهارداشت: از آنجا که جمهوری اسلامی ایران بر پایه نظر واعتقاد مردم شکل گرفته است، دشمنان اعتماد مردم را نشانه رفته‌اند و از روحانیت تا حافظان امنیت را زیر سوال برده‌اند، کاری که بیش از ۴۰ سال است شروع کرده‌اند‎.
‎علیرضا قاسمی فرزاد تأکید کرد: ما از راهی که انتخاب کرده‌ایم، باز نخواهیم گشت و خون ما و همه نیرو‌های مسلح و انتظامی فدای امنیت، آرامش و رفاه مردم است و فلسفه وجودی ما خدمت به بندگان خداست‎.
‎حجت‌الاسلام والمسلمین شعبانی موثقی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان هم با قدردانی از خدمات نیروی انتظامی برای حفظ امنیت وآرامش مردم، گفت: دشمن با مشاهده اقتدار وعظمت شما نیرو‌های مسلح، هرچند با اغتشاش اسباب زحمتتان را فراهم کرد، اما راه به جایی نخواهد برد‎.‎فرمانده انتظامی استان همدان هم در این مراسم گفت: نیروی فراجا متعلق به همه مردم است و نیرو‌های نظامی و انتظامی در اوج قدرت، مدافع امنیت مردم هستند و تا امروز با رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب مانع از طمع ورزی دشمنان شده‌اند‎.
‎سردارسلمان امیری با بیان این که مردم استان همدان بصیر و دانا هستند، تأکید کرد: ما به پشتوانه مردم است که به کشور و نظام خدمت می‌کنیم‎.

نسخه مناسب چاپ