تذکرات رهبرمعظم انقلاب برای قدرشناسی از حافظان امنیت
 

دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای در نماهنگ «برای امنیت ملت» تذکرات رهبرمعظم انقلاب برای قدرشناسی از حافظان امنیت را برای نخستین‌بار منتشر ‌کرد.
بیانات رهبر انقلاب در این فیلم چنین است:
«البتّه ما همیشه دشمنانى داشته‌ایم. اصلاً مگر می شود بدون دشمن راه‌هاى بزرگ و پُرافتخار را پیمود؟ اینکه اصلاً امکان ندارد؛ معلوم است. اگر وقتى باشد که ما دشمن نداشته باشیم، معارض نداشته باشیم، مراکز سیاسى و امنیّتى دنیا این همه علیه ما توطئه نکنند، باید شک کنیم در اینکه مشغول حرکت هستیم یا نه.»
بیانات در دیدار خانواده‌ی شهید یوسف‌رضا ابوالفتحی فرمانده اسبق نیروی انتظامی تهران بزرگ ر۱۳۷۸ر۱۲ر۱۶
«در واقع نیروی انتظامی عامل بسیار مهمّی است برای حفظ امنیّت کشور؛ چه در داخل شهرها، چه در جادّه‌های بین شهری و چه در مرزها و این شهدای عزیز امروز که شما خانواده‌هایشان هستید، غالباً شهدای درگیری با اشرار و عناصر ضدّامنیّتیِ و مزدوران دشمنان بین‌المللی ما هستند. جایگاه این شهدا خیلی بالا است، خیلی والا است.»
بیانات در دیدار جمعی از خانواده‌های شهدای مرزبانی و مبارزه با اشرار نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ر ۱۳۹۶ر۱۱ر۲۵ «اینها حافظ امنیّتند. ما همه، همه‌ کشور ــ از مسئولین و مردم و همه ــ افتخار می کنیم به امنیّت. دشمن می خواهد امنیّت را از بین ببرد؛ می خواهد همین نقطه‌ قوّت واضح را از جمهوری اسلامی بگیرد؛ لذا با اینها خیلی دشمنند.»
بیانات در منزل شهید بایرامی از شهدای مبارزه با اغتشاشاتر ۱۳۹۶ر۱۲ر۱۶

نسخه مناسب چاپ