رئیسی:امنیت و اقتدار ایران مرهون ایستادگی ملت و مجاهدت‌های شهیدان است
رئیس جمهوری در گفتگو با خانواده شهید سلمان امیراحمدی، امنیت و اقتدار ایران را مرهون ایستادگی ملت و مجاهدت‌های هزاران شهید خواند و بر اهتمام همگانی برای صیانت از این سرمایه ملی تاکید کرد.
حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در گفتگوی تلفنی با خانواده شهید مدافع امنیت، سلمان امیراحمدی گفت: مهمترین سرمایه ایران اسلامی، مردان و زنانی از جنس شهید امیراحمدی هستند که در مقاطع مختلف، در مقابل ابتلائات و مخاطرات گوناگون سینه سپر می‌کنند تا به کشور و مردم آسیبی نرسد.
رئیس جمهور ی با تسلیت به خانواده شهید امیراحمدی، فرهنگ ایثار و شهادت را از مهمترین مولفه‌های قدرت‌ ملی در ایران خواند و افزود: آنچه تاکنون جمهوری اسلامی را در میدان مواجهه مستمر با انواع و اقسام تهدیدها و توطئه‌ها و اقدامات خصمانه سربلند و پیروز نگاه داشته ، سرمایه اجتماعی، وحدت کلمه و فرهنگ ایثار و شهادت است.
رئیسی با تاکید بر ضرورت پیگیری جدی واقعه شهادت شهید امیراحمدی، از اهتمام جدی همه دستگاه‌های مسئول برای شناسایی عاملان اصلی این جنایت و طراحان توطئه علیه کشور خبر داد.
وی از تلاش شبانه‌روزی و مجاهدانه تمامی نیروهای مدافع امنیت برای حفظ آرامش و امنیت در کشور قدردانی کرد و اظهار داشت: ان شاالله این مجاهدت‌ها در پیشگاه خداوند متعال مأجور است.

نسخه مناسب چاپ