پیروزی تیم ملی والیبال در سومین بازی تدارکاتی با آمریکا
تیم ملی والیبال ایران در سومین بازی تدارکاتی خود در خاک آمریکا با نتیجه‌ ۳ – ۲ مقابل این تیم، پیروز شد.

تیم ملی والیبال ایران، صبح دیروز برای سومین بار مقابل تیم آمریکا به میدان رفت. «اسلوبودان کواچ» سرمربی تیم ملی والیبال ایران، این بار ترکیب اصلی ملی پوشان کشورمان را به میدان فرستاد؛ شاگردان او، پس از نبردی پایاپای و تماشایی با نتیجه‌ ۳ – ۲ آمریکا را شکست دادند. تیم ملی والیبال ایران با امتیازهای ۲۷ – ۲۵، ۲۰ – ۲۵، ۲۶ – ۲۴، ۲۴ – ۲۶ و ۱۵-۹ پیروز این دیدار شد.

ملی‌پوشان والیبال ایران، هفته قبل دو بار مقابل تیم ملی والیبال آمریکا شکست خوردند؛ تیم کشورمان، یک بازی دوستانه دیگر نیز با این تیم برگزار خواهد کرد.

تیم ملی والیبال ایران – که برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان – ۲۰۱۴ لهستان آماده می‌شود – اردوی تدارکاتی خود را در کشور آمریکا، برپا کرده است.

لغو اردوی بلغارستان

اردوی برون مرزی تیم ملی والیبال ایران در بلغارستان، پس از سفر به آمریکا و به دلیل فشردگی اردوهای تدارکاتی ملی پوشان قبل از رقابت‌های جهانی، لغو شد.

محمود افشاردوست، دبیر فدراسیون والیبال با بیان مطلب بالا و با اشاره به لزوم تقویت کادر فنی تیم ملی کشورمان، گفت: بعد از تنظیم برنامه اردوی تدارکاتی تیم ملی والیبال و بازی دوستانه در آمریکا، برنامه سفر به بلغارستان تغییر کرد.

او افزود: در تعاملی دو طرفه با فدراسیون بلغارستان، تصمیم گرفتیم که در این کشور اردو نزنیم؛ تیم ملی والیبال، خیلی دیر از آمریکا به ایران باز می گشت و فرصتی برای برپایی اردوی دیگری نبود. چرا که یک سفر پروازی دیگر، بازیکنان را خسته می کرد. البته فرصتی برای اجرای این برنامه اردویی نیز وجود نداشت.

وی افزود: تیم ملی والیبال، زمان کوتاهی قبل از آغاز پیکارهای جهانی در ایران است، پس بهتر دیده شد که در خود لهستان اردو بزند. با توجه به اینکه برزیل، برنامه اردویی خود را در بلغارستان لغو کرد، ما نیز تصمیم گرفتیم که چند روز زودتر به لهستان برویم و به احتمال زیاد با تیم برزیل در کشور لهستان بازی می کنیم.

نسخه مناسب چاپ