اخبار داخلی
اتفاق خوب برای خارجی‌های پرسپولیس
علاوه بر لوکادیا و دیاباته چند خارجی دیگر پرسپولیس هم بخشی از قرارداد خود را دریافت کردند.
روز گذشته و در محل تمرین پرسپولیس مطالبات شیخ دیاباته و یورگن لوکادیا دو بازیکن خارجی پرسپولیس به آنها پرداخت شد.
این در حالی است که به سایر بازیکنان خارجی هم پول‌هایی داده شده و بر این اساس وحدت هنانوف و گئورگی ولسیانی دو بازیکن دیگر هم بخشی از مطالبات خود را دریافت کردند، چرا که موعد پرداخت مطالبات آنها هم فرا رسیده بود.
علاوه بر اینها دو مربی خارجی سرخ پوشان نیز از این باشگاه دریافتی داشتند تا رقم دریافتی آنها به میزان توافق شده رسیده باشد.
اوضاع آشفته نفت مسجدسلیمان و نارضایتی از مدیرعامل باشگاه
دو بازیکن تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان از این تیم کنار گذاشته شدند.
تیم نفت مسجدسلیمان در دو بازی اخیر خود نتایج خوبی نگرفته و دریافت ۹ گل در این دو بازی نشان می‌دهد این تیم جنوبی حال و روز خوبی ندارد.
در تمرین شاگردان رضا مهاجری معاون فرهنگی باشگاه به همراه یک لیدر به دلیل کسب این نتایج به فحاشی علیه سرمربی تیم پرداختند که در ادامه تماس مسئولان تیم با ماموران انتظامی و دادستانی، باعث دستگیری و بازداشت این دو نفر شد.
اما ماجراهای نفت مسجدسلیمان به همین اتفاق ختم نمی‌شود. علاوه بر این، دو بازیکن تیم نیز با تصمیم سرمربی از جمع سایر نفرات کنار گذاشته شده‌اند. گفته می‌شود امیرحسین کریمی و پیمان میری به دلیل بی انضباطی و به هم ریختن جو تیم، توسط مهاجری اخراج شده‌اند و حالا باید دید باشگاه چه تصمیم در خصوص این افراد خواهد گرفت.
البته باشگاه نفت مسجدسلیمان از لحاظ مدیریتی نیز شرایط قابل تعریفی ندارد. اعضای تیم از مدیرعامل باشگاه به دلیل بی توجهی و بی اعتنایی شدیدا ناراضی هستند چراکه دریافتی آن‌ها تاکنون فقط در حدود ۱۳ درصد بوده و از طرفی هدایت یزدی توجهی به اوضاع و کمبودهای بازیکنان و کادرفنی ندارد.
ضمن اینکه هیات مدیره باشگاه نیز وضع مشخصی ندارد. گفته می‌شود مدیران باشگاه مدتی است که فعالیتی ندارند و در واقع هیات مدیره در حالت راکد قرار گرفته است. از طرفی زمزمه‌هایی در مورد تغییر و تحول کلی ترکیب هیات مدیره نفت مسجدسلیمان شنیده می‌شود. با این اوضاع باید دید که شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در نهایت چه تصمیمی برای مدیریت این باشگاه بحران زده می‌گیرد و چه زمانی این آشفته بازار به پایان می‌رسد.
دیدار میراسماعیلی با رییس فدراسیون جهانی جودو
رئیس فدراسیون جودوی ایران با رئیس فدراسیون جهانی دیدار کرد.
آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو برای مذاکره با مسئولان فدراسیون جهانی، سه شنبه گذشته راهی ازبکستان شد و پس از رسیدن به شهر تاشکند با رئیس فدراسیون جهانی و رئیس اتحادیه جودوی آسیا دیدار و گفتگو کرد.
میراسماعیلی در چارچوب برگزاری مسابقات جهانی جودو با ماریوس ویزر رئیس فدراسیون جهانی جودو و عبید العنزی رئیس اتحادیه جودو آسیا جلسه ای دو ساعته را در هتل هیلتون شهر تاشکند برگزار کرد.
طرفین در این جلسه توافقات و مذاکرات بسیار خوب و مثبتی را داشتند و در نهایت تصمیمات مثبتی را برای آینده جودوی ایران گرفتند.
میراسماعیلی پس از بازگشت به ایران، خروجی گفتگو و مذاکره را به اطلاع مسئولان ورزش کشور خواهد رساند.

نسخه مناسب چاپ