حمله نیروهای داوطلب به همرزمانشان در یک پادگان روسیه با ۱۱ کشته و ۱۵ زخمی
سرویس خارجی: وزارت دفاع روسیه اعلام کرد دو نیروی داوطلب در یک پایگاه نظامی در منطقه بلگورود واقع در جنوب غربی روسیه به روی نظامیان دیگر آتش گشودند که ۱۱کشته و ۱۵زخمی برجا گذاشت.
در بیانیه این وزارتخانه آمده است که دو فرد تیرانداز، اتباع یکی از جمهوری های سابق شوروی بودند و پس از این حمله به ضرب گلوله از پای درآمدند. وزارت دفاع روسیه این رویداد را یک حمله تروریستی خواند. براساس این بیانیه، این حادثه حین تمرین تیراندازی رخ داد. بر اساس گزارش ها، تیراندازی دسته‌جمعی به تنش‌های فزاینده در میان نیروهای روسیه اشاره دارد، موضوعی که ارتش این کشور از زمان شروع جنگ با اوکراین با آن مواجه است.
این حادثه همچنین در حالی رخ می‌دهد که ده‌ها هزار مرد روس در اقدامی که به دستور رئیس‌جمهوری روسیه در تلاش برای توقف پیشروی‌های اوکراین، بسیار جنجالی شده است، به تازگی به اوکراین فرستاده شده‌اند. در چنین شرایطی ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهوری اوکراین در نطقی ضمن اظهار تاسف از ادامه حملات روس‌ها به مناطق شهری اوکراین و قطع شبکه برق این شهرها، گفت: ارتش اوکراین تاکنون ۶۵هزار سرباز و نظامی روس را کشته است. در این حال وزیر دفاع فرانسه گفت که امانوئل مکرون رئیس جمهوری این کشور از پیشنهاد او برای آموزش ۲۰۰۰ نظامیان اوکراینی حمایت و با آن موافقت کرده است.

نسخه مناسب چاپ