استقلال دست از تعقیب پرسپولیس برداشت
 

دیدار تیم‌های استقلال و آلومینیوم اراک در هفته دهم لیگ برتر باشگاه‌های ایران با تساوی بدون گل خاتمه پیدا کرد.
تیم‌های تیم‌های استقلال و آلومینیوم اراک دیروز در هفته دهم لیگ برتر باشگاه‌های ایران در ورزشگاه آزادی روبروی یکدیگر قرار گرفتند.
استقلال در شرایطی روبروی آلومینیوم اراک قرار گرفته است که در هفته گذشته با تغییرات مدیریتی همراه شد مصطفی آجورلو جای خود را به علی فتح‌الله‌زاده داد، آبی‌پوشان که دیروز پس از پیروزی پرسپولیس و سپاهان به رتبه سوم جدول سقوط کردند انگیزه‌ای فراوانی برای پیروزی در این بازی خانگی داشتند تا همچنان پا په پای رقیب سنتی در صدر جدول حرکت کنند. از طرف دیگر آلومینیوم اراک با سید مهدی رحمتی روبروی استنقلال گرفته است، نماینده اراک که در هفته های گذشته ۲ پیروزی و ۲ تساوی کسب کرده است در بیرون خانه به دنبال خلق شگفتی بزرگی بود.
تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان میزبان ذوب‌آهن بود و در نهایت گل‌گهر موفق شد با برتری یک بر صفر حریف خود را شکست دهد.
در نیمه نخست این دیدار حملات سیرجانی‌ها در دقیقه ۳۸ به ثمر نشست و آرمین سهرابیان موفق شد گل نخست تیمش را به ثمر برساند.
تیم فوتبال پیکان میزبان تیم هوادار بود و در نهایت این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. در نیمه نخست این دربی، تیم پیکان در دقیقه ۳۰ موفق شد توسط ساسان حسینی به گل برسد. فشار شاگردان الهامی بالاخره در دقیقه ۴۵ نیمه نخست جواب داد فریبرز گرامی توانست دروازه پیکان را باز کند تا دو تیم با تساوی یک بر یک به رختکن بروند. نیمه دوم این دیدار نیز با همان نتیجه نیمه نخست به پایان رسید تا دربی تهرانی‌ها با تساوی به پایان برسد.
دیدار تیم های فوتبال نفت مسجدسلیمان و مس رفسنجان در مسجدسلیمان برگزار شد و با تساوی بدون گل به پایان رسید. نفت مسجدسلیمان در شرایطی در این دیدار خانگی به یک امتیاز رسید که در هفته های اخیر نوسان زیادی داشته و با شکست های سنگینی که پذیرفته بود امتیازات زیادی را از دست داد.

نسخه مناسب چاپ