اخبار خارجی
 

واکنش رونالدو به حذف نامش از فهرست منچستریونایتد
کریستیانو رونالدو پس از خط خوردن از فهرست منچستریونایتد برای دیدار برابر چلسی گفت: احترام همیشه نقش بسیار مهمی در تصمیم‌گیری من داشته است.
به گزارش ایرنا، کریستیانو رونالدو در واکنش به خط خوردن از لیست منچستریونایتد برای دیدار امشب برابر چلسی در لیگ برتر در پست اینستاگرامی نوشت: همانطور که همیشه در طول دوران حرفه‌ای‌ام، کارهایم را انجام داده‌ام، سعی می‌کنم با احترام نسبت به همکاران، حریفان و مربیانم زندگی کنم و با احترام بازی کنم. این موضوع تغییر نکرده است و من تغییر نکرده‌ام. من همان فرد و همان حرفه‌ای هستم که در ۲۰ سال گذشته در فوتبال سطح بالا بازی کرده‌ام و احترام همیشه نقش بسیار مهمی در تصمیم‌گیری من داشته است. وی افزود: من خیلی جوان بودم که کار را شروع کردم. نمونه‌های قدیمی‌تر و با تجربه‌ترین بازیکنان همیشه برای من بسیار مهم بودند. بنابراین، بعداً، همیشه سعی کرده‌ام الگوی جوانانی باشم که در تمام تیم‌هایی که بازی کرده‌ام، رشد کرده‌اند. متأسفانه این همیشه ممکن نیست و گاهی اوقات گرمای آن لحظه باعث می‌شود تا نتوانیم بهترین تصمیم را بگیریم. در حال حاضر فقط احساس می‌کنم که باید سخت تمرین کنم و از هم تیمی‌هایم حمایت کنم و برای همه‌چیز در هر بازی آماده باشم. تسلیم در برابر فشار یک گزینه نیست. هرگز چنین سختی نبود. به زودی دوباره با هم خواهیم بود.
ادعای خبرنگار ایتالیایی؛ فیفا درباره تیم ملی ایران تصمیم می‌گیرد
یک خبرنگار ایتالیایی مدعی شد فدراسیون جهانی فوتبال روز یکشنبه تصمیم خود را درباره حضور یا عدم حضور تیم ملی ایران در جام جهانی مشخص می‌کند.
به گزارش مهر، «جیئولیو مولا» خبرنگار ایتالیایی با انتشار چند پیام در توییتر خود، به درخواست یک کمپین برای حذف تیم ملی فوتبال ایران از جام جهانی قطر واکنش نشان داد. به نوشته مولا، فیفا «به طور جدی» به حذف ایران از جام جهانی فکر می‌کند. این خبرنگار مدعی شده است که فیفا روز یکشنبه تصمیم خود را در این ارتباط مشخص می‌کند.
البته مولا ابتدا اعلام کرد که ممکن است تیم ملی ایتالیا سهمیه «وایلد کارت» فیفا را برای حضور در جام جهانی به جای ایران دریافت کند اما سپس تاکید کرد که در صورت حذف ایران، این سهمیه به یک کشور آسیایی که امارات خواهد بود، می‌رسد. این در حالی است که وب سایت calciomercato.it مدعی شد نشست شورای فیفا برای رسیدگی به وضع تیم ملی ایران امروز (شنبه) برگزار خواهد شد.

نسخه مناسب چاپ