استاندار:مدیران استان باید حامی تولیدکنندگان آذربایجان‌غربی باشند
ارومیه - خبرنگار اطلاعات:استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه حل موانع واحدهای تولیدی در چارچوب قانون از وظایف دستگاه‌های اجرایی است، اظهارداشت: مدیران باید همراه و حامی تولیدکنندگان و مانع زدایی از مسیر توسعه اقتصادی استان باشند.
محمد صادق معتمدیان در ادامه «یکشنبه‌های حمایت از تولید» در دیدار از واحدهای تولیدی استان آذربایجان غربی،با اشاره به سیاست‌های دولت سیزدهم درخصوص حمایت از تولیدکنندگان، افزود: فلسفه شکل گیری «یکشنبه‌های حمایت از تولید»، حمایت از اقتصاد و صنایع استانی است تا مدیران مرتبط نیز با حضور خود در واحد تولیدی برای حل مشکلات آن‌ها تلاش کنند.
استاندار آذربایجان غربی، حمایت از توسعه صنعت و تولید در آذربایجان‌غربی را ضروری دانست و تاکید کرد: پس از دیدارهای میدانی از واحدهای تولیدی، مشکلات آن‌ها در کمیته‌های تخصصی بررسی و تصمیمات لازم برای رفع آن‌ها گرفته می‌شود.معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی نیز در حاشیه این دیدار، از اجرایی شدن ۵۱ درصد مصوبات «یکشنبه‌های حمایت از تولید» در استان خبر داد و گفت: ۱۸۸ مصوبه برای کمک به واحدهای تولیدی بازدید شده در استان به تصویب رسیده و بخش مهمی از آنها هم اجرایی شده است.
جواد کرمی اظهارداشت: ۴۱ «یکشنبه حمایت از تولید» در آذربایجان غربی با حضور استاندار و مسئولان استانی برگزار شده که نقش مهمی در حل مشکلات واحدهای تولیدی داشته است. استاندار آذربایجان غربی به همراه مدیران واحدهای خدماتی و دستگاه‌های اجرایی، از واحد تولیدی تاتائو و ایران پلاستیک در شهرک صنعتی ارومیه دیدن کرد و در جریان مشکلات آن‌ها قرار گرفتند.
ضرورت تسهیل سرمایه گذاری در بخش زیرساخت‌های ورزشی
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به این که لازم است زمینه سرمایه گذاری در بخش زیرساخت‌های ورزشی استان تسهیل شود، تاکیدکرد: تمرکز بر رفع گره‌ها و موانع موجود در مسیر پروژه‌های سرمایه گذاری و حرکت در راستای رفع مشکلات ضروری است.
محمدصادق معتمدیان در دیدار با دست اندرکاران و روسای هیات‌های ورزشی استان آذربایجان غربی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، اظهارداشت: فضا و مکان‌های ورزشی ادارات و نهادهای استان که مورد استفاده قرار نمی گیرد، برای بهره‌مندی بیشتر مردم و ورزشکاران از زیرساخت‌های موجود ساماندهی و در اختیار اداره کل ورزش قرار داده می شود.
معتمدیان افزود: دستگاه‌های مختلف، مکان‌های ورزشی دارند که به دلیل عدم مدیریت و یا تعامل بین بخشی مورد استفاده
قرار نمی‌گیرند.

نسخه مناسب چاپ