اخبار خارجی
 

شب خاص مسی با پیراهن PSG
ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن بهترین بازی خود را با پیراهن این تیم به نمایش گذاشت.
به گزارش ایسنا، پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا جشنواره گل به راه انداخت و توانست برابر مکابی با نتیجه ۷ بر دو به پیروزی دست پیدا کند. ستاره پاری سن ژرمن در این بازی مسی بود که توانست دو گل به ثمر رساند و دو پاس گل هم بدهد که این بهترین عملکرد او از زمان حضورش در تیم پاریسی است.
مسی که در تابستان سال قبل به پاری سن ژرمن پیوست در فصل نخست حضورش در این تیم عملکرد خوبی از خود نشان داد و با انتقادهای زیادی مواجه شد اما این فوق ستاره آرژانتینی در فصل جاری بسیار آماده و سرحال نشان داده است.
مسی به تنها بازیکن در ۵ لیگ معتبر اروپایی تبدیل شده است که توانست در فصل جاری بیشتر از ۱۰ گل و ۱۰ پاس گل را به نام خود به ثبت برساند که این نوید روزهای خوب را برای این بازیکن می دهد.
بسیاری براین باور هستند که درخشش مسی در فصل جاری می تواند زمینه را برای قهرمانی پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا مهیا کند. او تا پایان فصل جاری با تیم پاریسی قرارداد دارد و خبرهای زیادی درباره احتمال بازگشت او آبی اناری ها به گوش می رسد.
مدودف: بهترین راه‌حل برای روس‌ها مسابقه تحت پرچم IOC است
دانیل مدودف، تنیسور برجسته روسی راه‌حلی برای خروج ورزشکاران کشورش از انزوای بین‌المللی به دنبال شروع جنگ در اوکراین پیشنهاد کرد.
به گزارش تسنیم؛ دانیل مدودف، قهرمان تنیس آزاد آمریکا ۲۰۲۱ گفت: من خیلی خوش‌شانس هستم که می‌توانم در مسابقات بین‌المللی شرکت کنم. در ورزش‌های تیمی همه چیز دشوارتر است. یک راه‌حل خوب برای ورزشکاران روسی و حتی تنیسورها مسابقه دادن تحت پرچم کمیته بین‌المللی المپیک و انجمن تنیس حرفه‌ای مردان جهان است.
ورزشکاران روسی با توصیه کمیته بین‌المللی المپیک به فدراسیون‌های جهانی رشته‌های مختلف ورزشی از شرکت در مسابقات بین‌المللی محروم شدند.‍

نسخه مناسب چاپ