بنیاد برکت نخستین رویداد ملی مدارس آینده را برگزار می کند
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در چارچوب اجرایی کردن شعار سال ۱۴۰۱ و بر مبنای اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، نخستین رویداد ملی مدارس آینده را با مشارکت سازمان نوسازی مدارس و با محوریت نقش فناوری‌های نو در فضاهای آموزشی، تربیتی و ورزشی برگزار می‌کند .
به گزارش بنیاد برکت، شرکت‌های دانش‌بنیان، مشاوران، محققان، مراکز تحقیقاتی آموزشی و صاحبان ایده می‌توانند طرح‌های خود را تا ۱۶ آبان‌ماه به نخستین رویداد ملی مدارس آینده ارائه دهند.
این رویداد ملی با هدف شناسایی فناوری و دانش روز در ساخت فضاهای آموزشی و استخراج ایده‌های اصلی و نوآورانه مرتبط با حوزه نرم‌افزار و سخت‌افزار در این عرصه برگزار می‌شود.
نخستین رویداد ملی مدارس آینده در دو بخش «محیط کالبدی فضاهای آموزشی» و «تجهیزات و فناوری‌‌های آموزشی(نرم‌افزارر سخت‌افزار) در مدارس آینده» و با هدف شناسایی فناوری و دانش روز ساخت فضاهای آموزشی و در جهت حمایت از طرح‌های برگزیده و اجرای طرح‌های منتخب رویداد در مدارس برگزار می‌شود. هر یک از شرکت‌کنندگان می‌توانند در محورهای هفتگانه که در فراخوان رویداد ذکر شده است، بدون محدودیت در تعداد محورهای انتخابی شرکت کنند.
بنیاد برکت ضمن حمایت از طرح‌های دانش‌بنیان، اولویت مشارکت در احداث مدارس را به پروژه‌هایی که از طرح‌های این رویداد بهره می‌گیرند قرار داده است.ثبت نام و شرکت در نخستین رویداد ملی «مدارس آینده» تا ۱۶ آبان‌ به صورت اینترنتی و با تکمیل فرم ثبت نام، از طریق مراجعه به تارنمای سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به آدرس https:ررdres.irیا تارنمای رویداد https:ررfuture.dres.irجاری امکانپذیر خواهد بود.

نسخه مناسب چاپ