پُر رفت و آمدترین جاده‌های کشور در مازندران است
 

ساری ـ خبرنگار اطلاعات: مراسم تودیع و معارفه مدیران کل حمل‌ونقل و پایانه‌های مازندران با حضور غلامی، معاون سازمان و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور برگزار شد.

وی با بیان اینکه حفظ و ارتقای شبکه راه‌های کشور بزرگترین مسئولیت سازمان حمل‌ونقل جاده‌ای کشور است افزود: این مسأله نیازمند اعتبارات هنگفت است.

غلامی با بیان اینکه ۲۱۰ هزار کیلومتر شبکه‌ راه‌های کشور است، افزود: حداقل ۲۰۰ هزار میلیارد تومان ارزش این سرمایه است که باید حفظ و حراست شود. وی با اشاره به راه‌های پررفت و آمد استان مازندران گفت: در خرداد و تیرماه امسال، دوربین‌های تردد شمار، بیشترین آن را در محورهای مازندران نشان دادند.

معاون سازمان حمل‌ونقل جاده‌ای کشور با اشاره به اینکه خواب‌آلودگی، خستگی و شتاب بیشترین علت‌های تصادفات رانندگی است گفت: در کنار جاده‌ها باید به مجتمع‌های جاده‌ای بپردازیم تا مسافران بتوانند با استراحت در مجتمع‌های رفاهی بین‌راهی، از میزان تصادفات بکاهند.

غلامی تصریح کرد: گردشگری مسأله بسیار مهمی در حوزه حمل‌ونقل است و تلاش ما این است به گونه‌ای عمل کنیم که در خدمت گردشگران باشیم.احمد محمدزاده، مدیرکل جدید حمل‌ونقل و پایانه‌های مازندران نیز گفت: موفقیت یک مجموعه نشأت گرفته از همه کارکنان آن است. وی با تأکید بر افزایش میزان رضایتمندی و ارتقای خدمات ارائه شده به مردم گفت: قدردانی زحمات کسانی هستیم که در ارتقای خدمت به مردم صادقانه تلاش می‌کنند.

لازم به ذکر است مجید رضا نصرالله نژاد مدیرکل سابق حمل‌ونقل و پایانه‌های مازندران به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی معرفی شده است.

نسخه مناسب چاپ