مرگ ۱۳ نفر در ۴ سانحه رانندگی
 

سرویس حوادث: تازه ترین حوادث جاده ای در استان های خراسان شمالی، همدان، زنجان و البرز به مرگ ۱۳ نفر منجر شد.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان شمالی درباره نخستین حادثه مرگبار رانندگی طی ۲۴ ساعت منتهی به ظهر دیروز گفت: تصادف ۲ دستگاه خودرو سواری در شهرستان اسفراین ۳کشته و یک مصدوم داشت.
سرهنگ رحمان اسپیدکار در گفتگو با ایرنا اظهار داشت: بر اثر تصادف ۲ خودرو سواری پراید و سمند، ۲ سرنشین پراید و یک سرنشین خودروی سمند به علت شدت سانحه و جراحت ، جان باختند. همچنین در این سانحه یک سرنشین خودرو پراید مصدوم و به مرکز درمانی منتقل شد.
رئیس پلیس راه استان همدان هم از تصادف ۲دستگاه خودرو سواری در جاده همدان- ملایر با ۲کشته خبر داد و گفت: بامداد دیروز یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس در جاده همدان – ملایر پس از برخورد با گاردریل و شکستن آن به سمت جاده مقابل هدایت شد.
سرهنگ علی فکری تاکید کرد: خودرو پژو در همین هنگام با یک دستگاه خودرو سواری سمند که از مسیر مقابل در حال تردد بود برخورد کرد که این تصادف منجر به مرگ راننده هر ۲ خودرو سواری پس از انتقال به بیمارستان شد.
در حادثه سوم که در شمال غرب کشور اتفاق افتاد، تصادف یک دستگاه کامیون کشنده با ۳ خودرو در محور زنجان – تبریز،منجر به مرگ ۳نفر شد.
به گفته جانشین فرمانده پلیس راه زنجان، این حادثه در کیلومتر ۷۸محور زنجان _ تبریز لاین شمالی اتفاق افتاد که براثر آن ۴دستگاه خودرو با یکدیگر تصادف کردند. همچنین در این سانحه رانندگی، ۵نفر مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.
سرهنگ میناخانی افزود: طبق گزارشات اولیه علت حادثه عدم توجه به جلو بوده است.
در حادثه ای دیگر و براثر برخورد تصادف کامیون خاور با پژو سواری در جاده اشتهارد ۵ نفر جان خود را از دست دادند.
محمد باقر خلفی اظهار داشت: سرنشینان خودرو سواری پژو ۲مرد ، ۲خانم و یک بچه بودند که در محل حادثه جان خود را از دست دادند و راننده خاور هم مصدوم شد .

نسخه مناسب چاپ