اخبار خارجی
 

پیش‌بینی سرمربی عربستان از صعود ایران به دور بعد جام جهانی

سرمربی فرانسوی تیم ملی فوتبال عربستان پیش بینی کرد که ایران در جام جهانی قطر دست به تاریخ سازی زند و راهی دور بعد شود.

به گزارش ایسنا، هرو رنار، سرمربی تیم ملی فوتبال عربستان در برنامه ویژه جام جهانی در قطر شرکت کرد. او درباره گروه ایران پیش‌بینی جالبی داشت. این مربی فرانسوی گفت: به نظرم ایران و انگلیس از گروه دوم صعود خواهند کرد.

وی همچنین حریف بعدی ایران را هم مشخص کرد و براین باور است که ایران حریف سنگال در مرحله بعد خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ با تیم‌های آمریکا و ولز و انگلیس هم‌گروه است و در نخستین بازی خود به مصاف انگلیس خواهد رفت.

جانشین ژاوی انتخاب شد

مدیران بارسلونا پس از حذف این تیم از لیگ قهرمانان اروپا گزینه خود را برای جانشینی ژاوی انتخاب کردند.

خداحافظی زودهنگام بارسلونا از لیگ قهرمانان اروپا باعث شده تا خوان لاپورتا رئیس باشگاه تحرکاتی را برای پیدا کردن جانشین ژاوی داشته باشد.

نشریه «اسپورت» کاتالونیا خبر داد خوان لاپورتا جانشین مناسبی را برای ژاوی در آینده انتخاب کرده است. البته سیاست بارسلونا ماندگاری ژاوی در تیم است.

نیتی برای تغییر ژاوی در زمان نزدیک وجود ندارد، اما باشگاه با آینده نگری می‌خواهد جانشین مناسبی را برای ژاوی در آینده پیدا کند.

میکل آرتتا سرمربی آرسنال گزینه ایده آل لاپورتا برای جانشینی ژاوی در آینده است. این مربی اسپانیایی در این فصل با عملکردی فوق العاده آرسنال را صدرنشین لیگ جزیره کرده است.

آرتتا در آکادمی لاماسیا بارسلونا فوتبال را فراگرفته و زیرنظر پپ گواردیولا چندین سال در سیتی کار کرده است.

نسخه مناسب چاپ