افزایش ۲میلیون مترمربع سرانه ورزشی کشور طی یک سال گذشته
سرویس شهرستان ها: وزیر ورزش و جوانان گفت: از ابتدای فعالیت دولت سیزدهم در کشور تاکنون ۲ میلیون متر مربع به سرانه ورزشی کشور افزوده شده است.

به گزارش ایرنا، سید حمید سجادی در مراسم افتتاح مجموعه ورزشی پلدختر، افزود: هنوز تکلیف بر گردن داریم و باید برای تکمیل تعدادی از مجموعه های ورزشی نیمه تمام تلاش کنیم و برای آن تعداد از مجموعه ها و سالن هایی هم که نیاز به بازسازی دارند اقدامات لازم را انجام دهیم.

وی با بیان این که یکی از هنرهای مجموعه وزارت ورزش و جوانان نوع بهره برداری و نگهداری از مجموعه های ورزشی است، افزود: باید تلاش کنیم که سالن ها و مجموعه های ورزشی خالی از ورزشکار نمانند.

سجادی با تاکید بر این که همه فعالیت های ما در ورزش و جوانان محدود به اماکن ورزشی نیست، اظهار داشت: استان لرستان منابع طبیعی فوق العاده ای دارد که برای استفاده از آن ها به فکر و خلاقیت نیازمندیم.

وزیر ورزش و جوانان افزود: تکمیل اماکن ورزشی وظیفه وزارت ورزش و جوانان است، اما باید از همه این فضاها به درستی استفاده شود و خالی نمانند .وی درباره مجموعه ورزشی پلدختر، گفت: باید تامین منابعی انجام و این مجموعه مجهز به تارتان شود تا نیاز به چمن مصنوعی نباشد که امیدواریم منابعی فراهم شود تا در بحث تجهیزات و امکانات و لوازم ورزشی استان لرستان به طور ویژه دیده شود.

سجادی با اشاره به بازدید از ۱۳۴شهرستان کشور از ابتدای فعالیت تا به امروز، افزود: حدود ۵۵استان هم تاکنون مورد بازدید قرار گرفته و کمبودها و مشکلات حوزه ورزش احصاء شده است که امیدواریم بتوانیم شرایط مناسبی برای نوجوانان و جوانان کشور ایجاد و به ورزش کشور خدمت کنیم.

نسخه مناسب چاپ