اخبار داخلی
تدابیر کی‌روش برای سردار آزمون جواب داد

طبق اعلام نشریه کیکر آلمان، سردار آزمون با پشت سر گذاشتن آسیب دیدگی، آماده بازی برای بایر لورکوزن است.

سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران وباشگاه بایر لورکوزن بیش از یک ماه پیش و هنگامی که در حال گرم کردن برای ورود به بازی مقابل پورتو بود، دچار آسیب دیدگی شد.

گفته می شد آزمون به خاطر آسیب دیدگی کشاله پا، مصدومیت طولانی مدتی در پیش دارد و حتی گمانه زنی ها نسبت به از دست رفتن جام جهانی برای این مهاجم ایران بالا گرفت.

بعد از این آسیب دیدگی، با برنامه کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران و هماهنگی باشگاه لورکوزن، آزمون به کشور امارات سفر کرد. از کادر فنی تیم ملی هم «میکائیل موریرا» راهی امارات شد تا سردار با طی کردن یک روند درمانی مناسب، زودتر به میادین بازگردد.

این تدابیر و برنامه ها سرانجام جواب داد و نشریه «کیکر» آلمان مدعی شد سردار آزمون حتی ممکن است هفته آینده به ترکیب بایر بازگردد.

کی روش هم در آخرین مصاحبه خود با رسانه های ایران در هفته گذشته، از روند درمانی آزمون اظهار رضایت کرده و گفته بود که این بازیکن به آلمان می رود تا در باشگاه بایر حاضر بشود.

صدرنشینی بانک شهر و پتروپالایش در پایان هفته سوم لیگ برتر کشتی آزاد

سازمان لیگ کشتی رده بندی تیم‌های لیگ برتر کشتی آزاد را تا پایان هفته سوم اعلام کرد.

سازمان لیگ فدراسیون کشتی رده بندی تیم‌های لیگ برتر کشتی آزاد تا پایان هفته سوم دور رفت و برگشت را اعلام کرد. بر این اساس در پایان هفته سوم بیست و دومین دوره رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد جام یادگار امام (ره) رده بندی تیم‌ها به شرح زیر است:

گروه A: ۱- پتروپالایش بلیش تاکستان ۲- انبوه سازان هوتن ۳- دانشگاه آزاد اسلامی ۴- نیروی زمینی ارتش

گروه B: ۱- بانک شهر ۲- ستارگان ساری ۳- مقاومت البرز ۳- شهدای پاس ساری

قطبی پس از آغاز سرمربیگری در کانادا: از ۱۳ سالگی مهاجر بوده‌ام

سرمربی پیشین تیم‌ ملی ایران و پرسپولیس، دوره جدیدی از دوران مربیگری خود را در کشور کانادا آغاز کرد.

افشین قطبی که سال‌ها در تیم ملی کره جنوبی و کشورهای شرق آسیا فعالیت کرده و هدایت پرسپولیس و تیم ملی ایران را هم بر عهده داشت، به‌عنوان سرمربی جدید تیم ونکوور اف‌سی انتخاب شد. این باشگاه به‌ تازگی تأسیس شده و در فصل ۲۰۲۳ مسابقات لیگ برتر کانادا شرکت می‌کند. راب فرند بازیکن پیشین تیم ملی این کشور، مالک باشگاه ونکوور اف‌سی به شمار می‌رود.

معاونین جدید استقلال منصوب می‌شوند

مدیرعامل باشگاه استقلال قصد دارد حکم های همکاران جدید خود را بزودی صادر کند تا وضع این باشگاه سروسامان بگیرد.

بعد از ایجاد تغییرات مدیریتی در سطوح کلان در باشگاه استقلال، انجام یکسری تغییرات در بدنه مدیریتی این باشگاه هم کاملاً قابل پیش بینی بود. اما از آنجایی که اولویت اصلی مدیریت باشگاه دو دیدار باقی مانده قبل از تعطیلات و به خصوص سوپرجام بود، در اعمال این تغییرات وقفه افتاد. احتمال اینکه به زودی یکی دو تن از معاونین جدید باشگاه احکام خود را گرفته و به صورت رسمی کارشان را آغاز بکنند وجود دارد.

نسخه مناسب چاپ