امیرعبداللهیان:شعار«همه برای پیروزی تیم ملی ایران» راهدف اصلی قرار دهیم
 

وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد: باید همه شعار«همه برای پیروزی تیم ملی جمهوری اسلامی ایران» را هدف اصلی خود قرار دهیم و در راه تحقق این شعار تلاش کنیم.

حسین امیر عبداللهیان در دومین نشست هماهنگی وزرا و دستگاه‌های ذی‌ربط درباره حضور ایران در جام جهانی قطر که با حضور وزیر ورزش و جوانان و وزیر میراث فرهنگی و گردشگری در محل وزارت خارجه برگزار شده بود، افزود: کمیته بازی‌های جام جهانی از ماه‌های قبل به ریاست معاون اول رئیس جمهوری شکل گرفته و در این مدت دکتر سجادی وزیر ورزش و جوانان و دیگر همکارانشان در وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال در این چارچوب اقدامات زیادی را انجام داده‌اند. دهقانی سفیر ایران در قطر نیز برای انجام هماهنگی‌های لازم در جلسه حضور دارند.

وزیر امورخارجه اضافه کرد:هماهنگی‌های فنی، ورزشی، فرهنگی، سیاسی،‌امنیتی، گردشگری و ارتباطات تاکنون به خوبی انجام شده است و با توجه به فرصت محدود موجود امیدواریم بتوانیم هماهنگی‌های کاملی بین بخش‌های مختلف ایجاد کنیم تا شاهد بهترین حضور تیم ملی در مسابقات جام جهانی باشیم و بهترین نتایج را کسب کنیم.

وی با بیان اینکه همه هدف ما کمک به ورزشکاران وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال برای حضور موفقیت آمیز در این مسابقات است افزود: در همین چارچوب باید شعار «همه برای پیروزی تیم ملی جمهوری اسلامی ایران» را هدف اصلی خود قرار دهیم و برای تحقق آن تلاش کنیم.

اختصاص ۱۱هزار بلیت برای تماشاگران ایرانی برای هر بازی ایران در جام جهانی

در ادامه این نشست معاون وزیر امورخارجه کشورمان گفت: با رایزنی‌هایی که با مقامات قطر انجام شد تصمیم براین گرفته شد که برای هر بازی ایران در جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ در قطر بیش از۱۱ هزار بلیت برای تماشاگران ایرانی اختصاص داده شود .

به گزارش ایسنا ، مهدی صفری معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه در دومین نشست هماهنگی وزرا و دستگاه‌های ذی ربط درباره حضور ایران در جام جهانی قطر که با حضور امیر عبداللهیان و وزرا و معاونان وزارتخانه‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان، راه و شهرسازی، میراث فرهنگی و گردشگری، و سایر نهادها و سازمانهای مرتبط در محل وزارت امور خارجه برگزار شد ، افزود : با هماهنگی و گفتگوهای انجام شده با مقامات قطری سهمیه تماشاگران ایرانی در مسابقات تیم ملی فوتبال در جام جهانی ۲۰۲۲ افزایش یافته است و اگر به طور نرمال سهمیه بلیت برای تماشاگران ایرانی در هر بازی حدود ۵ الی ۶ هزار عدد بوده است این رقم را به بیش از ۱۱هزار بلیت افزایش دادیم.

نسخه مناسب چاپ