اخبار حوادث
محکومیت برادر مه‌آفرید امیرخسروی به ۲۰ سال حبس

سرویس حوادث: مهرگان امیرخسروی یکی از متهمان پرونده فساد کلان بانکی و برادر متهم اصلی پرونده، به ۲۰ سال زندان محکوم شد.

یک منبع آگاه گفت: این متهم پرونده فساد کلان بانکی علاوه‌ برحبس به ۱۶۰ تا ۱۷۰ میلیارد تومان جزای نقدی و ردمال در حق صندوق دولت محکوم شده است.مهرگان امیرخسروی به صورت غیابی محاکمه و حکم آن صادر و قطعی شده است.

مهرگان امیرخسروی، مرداد سال ۹۰ که برادرش بازداشت شد در ترکیه به‌سر می‌برد. او از همان جا به کانادا رفت و به همسر و فرزندانش پیوست.

مسافران، عامل‌ حریق اخیر در جنگل گلستان بودند

گلستان: حریق در پارک ملی گلستان که ظهر دوشنبه بر اثر سهل‌انگاری مسافران رخ داده بود، با تلاش محیط‌بانان استان‌های گلستان، خراسان شمالی، ماموران منابع طبیعی و نیروهای سپاه و بسیج استان گلستان شامگاه همان روز اطفا شد، اما حدود ۱۰۰ هکتار دگیر از عرصه جنگلی را به کام خود کشید.‏

دریک هفته گذشته با بروز دو آتش‌سوزی چند صد هکتار از جنگل‌های پارک ملی گلستان در آتش سوخته است. ‏‏ اسماعیل مهاجر مدیرکل محیط زیست گلستان دراین باره افزود: آتش‌سوزی دوشنبه بعد از تونل پارک اتفاق افتاد که مکان مناسبی برای استراحت مسافران است.

وی گفت: همزمان با آغاز آتش‌سوزی درخواست بالگرد دادیم، اما مانند آتش‌سوزی هفته گذشته بالگردی به محل اعزام نشد و نیروها با دست و ابزاری که در اختیار داشتند آتش را خاموش کردند. ‏

نسخه مناسب چاپ