اعترافات جاسوس دستگیر شده موساد در کرمان
سرویس حوادث جاسوس موساد در اعترافات خود با اشاره به تبلیغ استخدام در فضای مجازی اظهار می‌کند: در اینترنت تبلیغی مبنی بر استخدام ایرانیان مشاهده کردم که متعلق به سرویس‌های جاسوسی اسرائیل بود، این تبلیغ باعث کنجکاویم شد و به سمت این کار کشیده شدم.

به گزارش روابط عمومی سپاه ثارالله استان کرمان؛ وی که در یک برنامه تلویزیونی در شبکه کرمان به جرمش اعتراف می‌کرد با اشاره به ارسال درخواستی برای موساد از طریق ایمیل عنوان می‌کند: از آن لحظه که این ایمیل را ارسال کردم دیدم که راه برگشتی ندارم و باید ادامه بدهم، پس از مدتی شماره کارشناسی برایم ارسال شد و کد ارسالی را حفظ کردم.

به گفته جاسوس موساد، برای جلب رضایت طرف مقابل اعلام کرد که آمادگی انجام هرنوع اقدامی در راستای اهداف سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی صهیونیستی در ایران را دارد که به همین جهت تمام مدارک هویتی خود را برای افسران سرویس‌های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی ارسال و به موساد تاکید می‌کند که در انتخاب راهش مصمم است، سرویس‌های اطلاعاتی اسرائیل پس از برقراری اطلاعات اولیه، تکمیل فرم عضویت و جلب اعتماد او، فرد نشان شده را به بسترهای به ظاهر امن با قابلیت رمزنگاری به پیام‌رسان‌هایی نظیر واتساپ، اینستاگرام و تلگرام ترغیب و در نهایت به فضای دارک وب هدایت می‌کنند. جاسوس موساد با بیان اینکه از صفحه ناشناس استفاده و پیام‌ها را برای اطمینان از عدم شناسایی دوطرفه پاک می‌کردم، ادامه می‌دهد: از روزی که این فرم را پر کردم همیشه در نگرانی بودم و می‌ترسیدم؛ زیرا می‌دانستم که زندگی من تباه شده است و خواب و خوراک نداشتم.

باوجود آموزش‌های اولیه ارتباط‌گیری به اصطلاح امن در فضای مجازی توسط افسران خبره سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی هیچ چیز از دید پاسداران گمنام امام زمان (عج) پنهان نمی‌ماند و تمامی مکالمات و ارتباطات در فضای مجازی تحت رصد اطلاعاتی قرار می‌گیرد.

این جاسوس از ترس خود از زمان قدم گذاشتن در این مسیر سخن می گوید و می‌افزاید: در مسیری بی‌بازگشت گام نهاده بودم و زندگیم تباه شده بود و می‌دانستم وزارت اطلاعات یا اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به سراغم خواهند آمد لذا همواره در ترس و شک به سر می‌بردم. پیشنهاد سفر به یکی از کشورهای ایستگاه رژیم صهیونیستی برای آموزش‌های تکمیلی به سوژه داده می‌شود اما سربازان گمنام همه رفت و آمدها و ارتباطات این فرد از طرق مختلف را رصد کرده‌اند و اشراف کامل به آن داشته‌اند.

برپایه این گزارش، آخرین ارتباط گرفته می‌شود او که قبلا سابقه خروج از مبادی رسمی به اربیل عراق و هرات افغانستان را داشته است از بین گزینه‌های پیشنهادی دشمن، ترکیه را انتخاب می‌کند و سربازان گمنام امام زمان (عج) در یک اقدام پیش‌دستانه او را دستگیر می‌کنند و مُهر پایانی بر صفحه کتاب بی‌پایان شکست‌های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی در ایران می‌زنند.

جاسوس موساد می‌گوید: تصمیم گرفتم به کنسولگری اسرائیل در ترکیه بروم و به همه می‌گفتم به ترکیه برای گرفتن نمایندگی یک شرکت می‌روم، پیامی به سرویس جاسوسی دادم که دارم به ترکیه می‌آیم اما روز بعدش توسط نیروهای اطلاعات سپاه دستگیر شدم.

نسخه مناسب چاپ