محمد نوری: کی‌روش بگوید چرا محبی خط خورد؟
 

پیشکسوت استقلال گفت: حق محمد محبی حضور در تیم ملی بود، او در این فصل بهترین عملکرد را با پیراهن استقلال به نمایش گذاشت و سزاوار این بود که در جام جهانی حضور داشته باشد، ای کاش کارلوس به این پرسش بزرگ پاسخ دهد که معیار خط خوردن او چه بود؟

به گزارش ایرنا، «محمد نوری» در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: با توجه به اینکه لیگ تعطیل شده است فرصت خوبی در اختیار آبی‌پوشان قرار گرفته است تا با تجدید قوا بازی‌ها را پیگیری کنند.

وی افزود: استقلال در این فصل نسبت به فصل گذشته پیشرفت محسوسی داشته است و از نظر تاکتیکی فوتبال خوبی را به نمایش می‌گذارد ضمن اینکه از نظر بازیکن نیز نفرات تاثیرگذاری در اختیاری دارد که داشتن آنها برای هر تیمی آرزوست.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: تیمی که در این فصل با ریکاردو ساپینتو در رتبه دوم جدول قرار دارد و قهرمان سوپر جام شد این توانایی را دارد که دو جام دیگر به کلکسیون افتخارات استقلال اضافه کند.

نوری تصریح کرد: حق محمد محبی حضور در تیم ملی بود، او در این فصل بهترین عملکرد را با پیراهن استقلال به نمایش گذاشت و سزاوار این بود که در جام جهانی حضور داشته باشد، ای کاش کارلوس به این پرسش بزرگ پاسخ دهد که معیار خط خوردن او چه بود؟

وی تاکید کرد: استقلال باید در این تعطیلات روی نقاط ضعف و قدرت خود کار کند تا با شروع مجدد لیگ برتر با کسب نتایج قابل قبول صدر جدول را از آن خود کند، دربی اهمیت زیادی در سرنوشت قهرمانی نیم فصل دارد و امیدوارم با تدابیر کادر فنی و تلاش بازیکنان این بازی بزرگ به سود آبی‌پوشان خاتمه پیدا کند.

بازیکن اسبق استقلال گفت: فتح‌الله‌زاده پرافتخارترین مدیرعامل استقلال محسوب می‌شود اما در شرایط بسیار سخت و با کوهی از مشکلات و بدهی‌های سرسام‌آور روی صندلی مدیریت قرار گرفت اما او همیشه در کارهای سخت و غیرممکن موفق عمل کرده است و می‌تواند بار دیگر شایستگی‌های مدیریتی‌اش را ثابت کند.

نسخه مناسب چاپ