جزئیات دیدار اعضای جبهه اصلاحات با شمخانی و محسنی اژه ای
علی شکوری راد، سخنگوی جبهه اصلاحات در باره جزئیات دیدار اعضای هیات رئیسه جبهه اصلاحات با رئیس قوه قضائیه و دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: «در این دیدارها تحلیلی از آنچه که این روزها در ایران جریان دارد ارائه شد.

همچنین توضیحاتی درباره خواست‌ها و مطالبات بحق معترضان داده و بر پرهیز از برخوردهای خشن با معترضین و به ویژه به کار گیری نیروهای لباس شخصی تأکید شد. »

به گزارش جماران سخنگوی جبهه اصلاحات تاکید کرد که به رسمیت شناختن حق اعتراض مردم و اجتناب از اغتشاش نامیدن همه اعتراضات و نیز ایجاد فرصت امن برای طرح اعتراضات مردم به خصوص در دانشگاه‌ها از نکات دیگری بود که به آن پرداخته شد.

شکوری راد همچنین درباره تاثیر گذاری این دیدار گفت:«اعضای جبهه اصلاحات نظرات خود را با مسئولانى که ملاقات کردند در میان گذاشتند و به ویژه در زمینه برخورد با معترضان و بازداشت شدگان، هشدارهاى لازم را داده و متذکر شدند که برخورد با معترضان ‌باید قانونی و دموکراتیک باشد و از هر نوع برخورد خشن اجتناب شود.»

وی همچنین درباره ابعاد انتخاباتی این دیدار، خاطر نشان کرد:« اصلا درباره انتخابات صحبت نشد و اساساً هنوز هیچ رویکردی نسبت به انتخابات در جبهه اصلاحات وجود ندارد.»

نسخه مناسب چاپ