«بن گویر» چهره افراطی صهیونیست وزیر امنیت داخلی اسرائیل شد
 

سرویس خارجی: بنیامین نتانیاهو رهبر حزب لیکود، با انتصاب «ایتمار بن‌گویر» عضو افراطی پارلمان رژیم صهیونیستی به عنوان وزیر امنیت داخلی این رژیم موافقت کرد.

مفاد توافقنامه ائتلافی بین حزب «لیکود» به رهبری نتانیاهو و حزب «قدرت یهودیت» به رهبری بن‌گویر امضا شد و بن‌گویر منصب وزارت امنیت داخلی رژیم صهیونیستی را به دست آورد. حزب قدرت یهودیت به رهبری بن‌گویر همچنین ریاست کمیته امنیت داخلی و ریاست کمیته «صندوق اسرائیل» را نیز به طور متناوب در دست

خواهد داشت. قرار است بعد از روی کار آمدن بن گویر در جایگاه وزارت داخلی رژیم صهیونیستی، یک سپاه کامل از نظامیان ایجاد شود که وظیفه آن کنترل امنیت تل‌آویو و شهرک‌های صهیونیست‌نشین خواهد بود.گفتنی است ایتمار بن گویر، از افراطی‌ترین اعضای کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) به شمار می‌رود و او چندین بار با سلاح و نظامیان صهیونیست به مسجدالاقصی حمله کرده و بارها خواستار ترور فلسطینیان شده است.خبر دیگر اینکه شهرک‌نشینان صهیونیست در ادامه تجاوزات علیه شهروندان فلسطینی، چند خودروی فلسطینیان را در دو روستای «ابو غوش» و «عین نقوبا» در استان قدس اشغالی آتش زدند.شهرک‌نشینان همچنین عبارت‌های نژادپرستانه‌ای بر روی دیوار خانه‌های فلسطینیان در این دو روستا نوشتند.

نسخه مناسب چاپ