ترافیک مهرماه۳۰ درصد افزایش می یابد
سرویس سیاسی –اجتماعی: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از افزایش ۲۵ تا ۳۰ درصدی ترافیک در ابتدای مهر ماه خبر داد.

سرهنگ حسینی در حاشیه نخستین جلسه ستاد استقبال از مهر که با حضور قائم مقام معاون شهردار تهران و جمعی از نمایندگان دستگاه های ذیربط برگزار شد، افزود: کنترل و نظارت بر ترافیک مهر را با همه ظرفیت راهور اعمال خواهیم کرد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: نقاط منتهی به مراکز آموزشی بیشترین حجم ترافیک را خواهند داشت، لذا تیم های راهور در مقابل و مجاورت این مکان های پرتردد مستقر خواهند شد تا طرح های ویژه راهور را به منظور کنترل ترافیک مهر ماه اعمال کند.

در عین حال ممنوعیت عملیات عمرانی و حفاری از ۱۵ شهریور تا ۲۰ مهر اعمال و محدودیت تردد خودروهای نیمه سنگین هم از ساعت ۶ تا ۱۰ صبح در مهر ماه انجام خواهد شد .

همچنین حجت الله بهروز قائم مقام معاون شهردار تهران در این جلسه گفت: دانش‌آموزان می توانند با مراجعه به سایت شهرداری تهران برای دریافت کارت تخفیف ۵۰ درصدی

حمل و نقل عمومی ثبت نام کنند که این کارت ها با پست و تا قبل از مهر برای دانش آموزان ارسال خواهد شد .وی در ادامه با اشاره به آغاز فرایند ساماندهی سرویس مدارس اظهار داشت: آموزش رانندگان سرویس مدارس از ابتدای شهریور آغاز خواهد شد که بر این اساس ۸ هزار راننده تاکسی ویژه سرویس مدارس تحت آموزش های صحیح رانندگی و رفتارهای روانشناختی رفتار با کودک قرار می گیرند و پیش بینی می شود از ابتدای مهر شاهد افزایش ۲ میلیونی مسافران ناوگان حمل و نقل عمومی باشیم.

نسخه مناسب چاپ