اجرای طرح تکمیل پروژه‌های نیمه تمام اربعین در ایلام
ایلام ـ خبرنگار اطلاعات: استاندار ایلام گفت:پایانه برکت به اداره کل حمل و نقل راهداری استان ایلام واگذار می‌شود وهیچ گونه نارسایی در پروژه‌های مرتبط با اربعین پذیرفتنی نیست و اگر شناسنامه زیرساخت‌های حوزه اربعین استان تدوین شود ۲ پارکینگ جدید در مهران احداث خواهد شد.

حسن بهرام نیا در نشست ستاد اربعین استان ایلام، افزود: برای پیگیری امور مربوط به اربعین سال آینده زمان مناسبی پیش رو است که باید از هم اکنون برنامه ریزی‌های لازم به عمل آید تا در موعد مقرر به نتیجه برسند. وی خواستار توجه جدی مدیران به پروژه‌های حوزه اربعین شد و تأکید کرد: با توجه به زمان باقیمانده تا اربعین سال آینده، هیچ گونه نارسایی در موضوع اربعین را از مدیران نمی پذیریم و مدیر مربوطه باید در حوزه‌های برق و آب و آنتن دهی تلفن همراه و بهداشت و اورژانس و دیگرحوزه‌ها ورودکنند و پاسخگو باشند، در این باره هیچ گونه قصوری پذیرفتنی نیست و مدیران باید متناسب با حوزه‌های کاری خود در موضوع اربعین پیگیر باشند.

استاندار ایلام اضافه کرد: تمامی دستگاه‌های ذی ربط در بخش‌های زیربنایی و زیرساخت‌ها، باید تمامی موارد اربعین امسال را احصا و با مشخص کردن تأمین اعتبار برنامه‌های این حوزه را به مسئول مستقیم پروژه‌های زیرساخت اربعین ارایه کنند.

وی با تأکید برضرورت احداث و تکمیل سایبان‌ها خواستار تعیین تکلیف نهایی پایانه برکت ظرف یک هفته آینده شد و بیان کرد: با واگذاری این پایانه به اداره کل راهداری، استان ایلام سال آینده شاهد کمبود زیرساخت‌ها در آن نخواهیم بود.بهرام نیا گفت: یکی از ضروریات اربعین تکمیل و نهایی کردن پروژه‌های راهسازی است که باید با جدیت دنبال و پل صلواتی سریعا به جاده اصلی وصل شود.

نسخه مناسب چاپ