فوتسال زیر ۲۱ سال ناشنوایان ایران قهرمان جهان شد
 

در آخرین روز از رقابتهای جام جهانی فوتسال زیر ۲۱ سال ناشنوایان در مالزی، تیم ملی فوتسال ایران در مرحله فینال به مصاف تیم قزاقستان رفت و با برتری برابر این تیم قهرمان این رقابتها شد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتسال ناشنوایان ایران در فینال اولین دوره جام جهانی فوتسال زیر ۲۱ سال ناشنوایان در مالزی، دیروز به مصاف تیم قزاقستان رفت و با نتیجه یک بر صفر این تیم را شکست داد و قهرمان جام جهانی فوتسال ناشنوایان زیر ۲۱ سال شد.

مهدی کرمعلی، محمدحسن عبداللهی، مسعود برناک، ابوالفضل ابراهیمی و علیرضا نصیری نژاد و سجاد ندیمی ترکیب اصلی تیم ایران در این بازی بودند.

در بازی رده بندی نیز تیم ازبکستان ۱۱ بر ۶ برابر میزبان به برتری رسید و در جایگاه سوم قرار گرفت. جام جهانی فوتسال ناشنوایان در رده سنی ۲۱ سال برای اولین بار در مالزی برگزار شد و تیم ایران توانست به عنوان قهرمانی این رقابتها دست پیدا کند. در این رقابتها سلکی (رئیس انجمن فوتبال و فوتسال ناشنوایان)، علیرضا بسیح (سرپرست)، علیرضا رعدی(سرمربی)، علی زندی پور و نعیم باقری (مربیان)، مهیار مرتضوی(پزشک) و علی اکبر رستم زاده (مسئول پشتیبانی) هدایت تیم ملی فوتسال ناشنوایان را در مالزی برعهده داشتند.

نسخه مناسب چاپ