چالشی بزرگ برای امباپه و مسی
 

لیونل مسی در طول ۱۵ سال اخیر همیشه یک رقیب ثابت و تکراری داشت و در واقع مجبور بود سر همه چیز با کریستیانو رونالدو رقابت بود. در طی نزدیک به یک دهه و در دوران حضور کریستیانو رونالدو در ترکیب رئال مادرید، این رقابت به اوج رسیده بود و ستاره آرژانتینی در طول فصل نیز چالش بزرگی سر قهرمانی در لیگ، عنوان آقای گلی، لیگ قهرمانان اروپا و … همه چیز با رونالدو داشت.

اما حالا مهم‌ترین بازی عمر لیونل مسی فرا رسیده و او این بار باید هم تیمی خود در پاری سن ژرمن یعنی کیلیان امباپه را مغلوب کند. بی تردید برنده تقابل مسی- امباپه در فینال، عنوان بهترین بازیکن جام جهانی را از آن خود می‌کند و صاحب کفش طلا هم بین این دو بازیکن است. هر کدام از آن‌ها تا اینجای تورنمنت موفق به زدن پنج گل شده اند و گلزنی در فینال علاوه بر احتمال قطعی کردن قهرمانی، عنوان آقای گلی جام جهانی را نیز به یکی از این دو بازیکن اختصاص خواهد داد.

لیونل مسی در طول دوران ورزشی درخشان خود به تمامی افتخارات ممکن در رده ملی و باشگاهی دست یافته و برای تبدیل شدن به بهترین بازیکن تاریخ و گذر از سد مارادونا، پله و … فقط یک جام جهانی کم دارد. اما بی تردید کامنت اخیر امباپه، انگیزه لیونل مسی برای درخشش در فینال را چند برابر کرده است. چند شب پیش کریستیانو رونالدو متنی در صفحه خود در اینستاگرام منتشر کرده و در مورد عملکرد پرتغال در جام جهانی صحبت کرد. اما امباپه در پاسخ، او را بهترین بازیکن خطاب کرد و قطعا این کامنت به مذاق لئو مسی خوش نیامده است.

حالا ستاره و کاپیتان تیم ملی آرژانتین می‌خواهد هم برای اولین بار قهرمانی در جام جهانی را تجربه کرده و هم به امباپه نشان دهد بهترین بازیکن کیست. در سوی مقابل نیز ستاره جوان و فرانسوی می‌خواهد با کسب دومین قهرمانی متوالی در جام جهانی، در ۲۴ سالگی نام خود را در تاریخ ثبت کند. کلی ستاره در زمین حضور دارند و قبول، اما جنگ اصلی فردا شب بین مسی و امباپه خواهد بود.

نسخه مناسب چاپ