جزئیات عملیات ضربه به شبکه تروریستی فعال در جنایت تروریستی ایذه
روابط عمومی کل سپاه پاسداران در اطلاعیه ای جزئیاتی از ضربه سازمان های اطلاعات سپاه، وزارت اطلاعات و فراجا به شبکه تروریستی فعال در جنایت تروریستی ایذه را اعلام کرد.
به گزارش مهر، متن اطلاعیه روابط عمومی کل سپاه به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
در پی وقوع جنایت تروریستی اوباش مسلح در ۲۴و ۲۵آبان ماه گذشته در شهر ایذه که منجر به شهادت ۷تن و مجروحیت ۱۲تن از شهروندان ایذه ای شد؛ با الطاف خداوندی و همت، مشارکت، همکاری و عملیات تحسین‌برانگیز سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان‌های اطلاعات سپاه و فراجا و وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران شبکه تروریستی فعال در این جنایت صبح سه شنبه زیر ضربه قرار گرفت.
در این عملیات مشترک با تلاش شبانه روزی و اقدام فنی- اطلاعاتی دقیق، عوامل دخیل در این جنایت شناسایی شدند و پس از درگیری مسلحانه با اوباش مسلح و تروریست ۲تن از تروریست‌ها به هلاکت رسیدند و ۲تن دیگر از آنها هم دستگیر شدند و مقادیری سلاح و مهمات هم از تروریست‌ها به دست آمد.
این شبکه تروریستی که عناصری از آن در روزهای گذشته توسط سازمان اطلاعات سپاه ولیعصر (عج) استان خوزستان دستگیر شده بودند، تحت آموزش‌ها و حمایت و پشتیبانی عناصر سلطنت طلب خارج نشین به منظور ایجاد اغتشاش و ناامنی و ارتکاب جنایات ترور تشکیل شده بود.
در پایان این اطلاعیه تاکید شده است که اقدامات شبانه روزی تا انهدام کامل و معرفی عقبه شبکه اوباش تروریست ایذه دستور کار جامعه اطلاعاتی کشور قرار دارد و اخبار و اطلاعات تکمیلی متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

نسخه مناسب چاپ