تشییع ۸شهید گمنام در شهرهای استان مازندران
سرویس خبر: پیکرهای مطهر ۸ شهید گمنام دوران دفاع مقدس در مناطق مختلف مازندران تشییع شدند.

به گزارش مهر، پیکرهای مطهر این شهید گمنام صبح دیروز در شهرهای مختلف استان مازندران تشییع و بدرقه شد. آیین استانی تشییع این شهدای والامقام پریروز همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) در مرکز استان برگزار شده بود.

سردار عبدالله ملکی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران ضمن تحسین مهمان نوازی مردم شریف این خطه برای به آغوش کشیدن پیکرهای مطهر شهدااظهار داشت: مردم این استان در دوران دفاع مقدس و دفاع از حرم خوش درخشیدند.

وی با بیان این که مراسم تشییع استانی پیکرهای مطهر شهدای گمنام با حضور عزاداران فاطمی از میدان شهدای ساری تا میدان

امام خمینی (ره) این شهر برگزار شد، ادامه داد: پیکرهای مطهر شهدای گمنام پس از تشییع استانی،برای خاکسپاری به شهرهای نکا، قائمشهر، بابل، آمل، بابلسر، محمودآباد منتقل شدند.

همچنین مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر۳ شهید گمنام دیروز در شهرهای رامسر ، چالوس و نوشهر با حضور پُرشور مردم برگزار شد.

همچنین دیروز پیکرهای مطهر ۳ شهید گمنام در دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه فنی و حرفه‌ای و تیپ ۳۵نیرو مخصوص نزاجا ارتش جمهوری اسلامی در کرمانشاه، ۲شهید گمنام در شهرستان طبس ، یک شهید گمنام در شرکت ملی حفاری اهواز، یک شهید گمنام در دانشگاه تربت‌حیدریه، یک شهید در مرکز صدا و سیمای مرکز اردبیل ، یک شهید گمنام در شهر بازرگان و پیکر یک شهید در یادمان شهدای گمنام استانداری سمنان تشییع و خاکسپاری شدند.

نسخه مناسب چاپ