هیجان رونالدو برای بازی در لیگ عربستان!
 

کاپیتان تیم ملی فوتبال پرتغال و یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال از این که به لیگ عربستان پیوسته هیجان زده است!

به گزارش مهر، رسانه‌های مختلف دنیا پس از انتشار خبر عقد قرارداد کریستیانو رونالدو با النصر عربستان ابعاد مختلفی از این قرارداد شگفت انگیز فوتبال دنیا را اطلاع رسانی کردند.

کاپیتان تیم ملی فوتبال پرتغال پس از جدایی پرحاشیه اش از منچستریونایتد نتوانست با پیراهن تیم ملی کشورش در جام جهانی ۲۰۲۲ نیز موفق شود تا سیر نزولی او با عقد قراردادی به ارزش ۲۰۰ میلیون یورو با باشگاه النصر عربستان آغاز شود.

رونالدو قرارداد خود را برای مدت دو و نیم فصل در حالی تنظیم کرده که قرار است سفیر پروژه‌های عمرانی، ورزشی، اقتصادی عربستان تا پایان سال ۲۰۳۰ شود.

فوق ستاره پرتغالی فوتبال دنیا ماهانه حدود ۶ر۱۶ میلیون یورو دریافت خواهد کرد که او را تبدیل به یکی از گران‌ترین بازیکنان تاریخ فوتبال جهان می‌کند.

فابریزیو رومانو خبرنگار مشهور ایتالیایی همچون رسانه‌های العربیه و الکاس به تائید جزئیات مالی قرارداد رونالدو با النصر پرداختند تا در نهایت کریس مجبور به واکنش نسبت به این انتقال شود.

او در این باره گفت: برای تجربه‌ای جدید در لیگی جدید و متفاوت بسیار هیجان زده ام، چشم انداز النصر الهام بخش موارد زیادی است. هیجان دارم به همبازیان جدیدم بپیوندم تا کنار هم موفقیت‌های بیشتری کسب کنیم.

باشگاه النصر عربستان نیز خبر پیوستن این ستاره پرتغالی به تیمش را تائید کرد.

نسخه مناسب چاپ